15. 12. 2018
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Володимир Гройсман: Уряд працюватиме над тим, щоби укріпити і забезпечити сталість економічного зростання в Україні

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Українська економіка показала позитивні тенденції до зростання, і Уряд буде працювати над тим, щоби укріпити і забезпечити сталість цих позитивних тенденцій.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у п'ятницю.

Прем’єр-міністр зауважив, що за останні 4-5 місяці в Україні спостерігаються позитивні тенденції щодо економічного зростання. Так, у січні-червні 2016 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, індекс промислової продукції становить 102%, індекс будівельної продукції - 109%, вантажообіг підприємств транспорту - 102,4%.
Таке зростання свідчить про те, що в Україні можливо в рази збільшити обсяги виробленої продукції та показники ВВП, висловив переконання Володимир Гройсман.

"Це може бути тільки позитивним сигналом того, що при правильному підході у тому числі у владі, при підтримці бізнесу, при дерегуляції, при створенні нормального інвестиційного клімату все буде зростати, - зазначив Володимир Гройсман. - Нам потрібно далі укріплювати це зростання і зробити його сталим. Але для цього треба зробити конкретні речі", - наголосив він.

Прем’єр-міністр зауважив, що його зустрічі із представниками бізнесу свідчать про готовність підприємців збільшувати інвестиції в Україну, але бізнес потребує зокрема прогнозованого податкового законодавства, справедливого суду, можливості публічної відкритої приватизації, відсутності ризиків щодо контрольних функцій держави.

У цьому контексті Володимир Гройсман зауважив, що одним з пріоритетів роботи Уряду залишається реорганізація контролюючих структур, зменшення їх кількості, підвищення якості їхньої роботи за прикладом європейських країн.
За його словами, потрібно інтенсивніше втручатися в роботу контролюючих органів України, "які роблять перепони на шляху розвитку підприємництва".

Голова Уряду закликав міністрів постійно моніторити ситуацію на підпорядкованих їм структурах. "Сигнали, які ми маємо, є достатньо неприємними, я не буду з ними миритися", - зазначив він.
За його словами, є певні позитивні сигнали у подоланні тиску контролюючих органів на бізнес, але їх недостатньо.
"Я би хотів, щоби контролюючі структури не зустрічалися із підприємцями і працювали не своїми м'язами для того, щоб формувати якісь корупційні запити до бізнесу, а інтелектуально. І найголовніше, щоби не заважали", - підкреслив Володимир Гройсман.

Також Уряд продовжить подальші відкриті конкурси менеджменту державних підприємств.
"Треба, щоб у державному секторі ми мали можливість працювати з людьми, які можуть не просто управляти підприємствами, а виводити їх зі складного економічного стану в лідери", - підкреслив Володимир Гройсман.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< вересня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30