23. 01. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Військові, які виконують завдання в зоні АТО, мають отримати святкові премії до Дня захисника України – доручення Глави держави

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Президент Петро Порошенко доручив Міністру оборони Степану Полтораку до Дня захисника України на додаток до стандартного забезпечення виплатити святкові премії військовим, які виконують завдання на сході України.

«Це має бути на першій лінії – не менше трьох тисяч гривень, а на другій та третій лініях – не менше тисячі», - зазначив Глава держави під час робочої поїздки на Житомирщину. Президент зауважив, що нова українська армія є опорою, гарантом та надійним засобом захисту суверенітету України.

Глава держави від імені усього українського народу висловив слова щирої вдячності усім військовослужбовцям за героїзм і мужність, самопожертву і звитягу, патріотизм і вірність присязі.
Президент наголосив, що Збройні Сили України та інші наші силові структури зараз докладають неймовірних зусиль аби стримувати агресію з боку Росії. «Українські воїни демонструють добрий бойовий вишкіл, миттєве та ефективне реагування на атаки диверсійно-розвідувальних груп та банд бойовиків. Вони повною мірою спроможні дати – й дають гідну відсіч ворогу", - зауважив Глава держави.

За його словами, нова якість армії стала можливою завдяки загальнонаціональній солідарності українців, мужності і патріотизму українських солдат і офіцерів, добровольців і волонтерів, інженерів і працівників оборонних підприємств України.

Президент зазначив: «Збройні Сили кожного дня і кожної ночі звітують про свою боєготовність тим, що тримають оборону супроти агресора, який за усіма можливими видами ресурсів перевищує нас не в рази, а на порядки. Народжена українська армія здатна ефективно протистояти агресору».

Верховний Головнокомандувач відзначив роль інтенсивної підготовки українських солдат і офіцерів на полігонах і в навчальних центрах. За його словами, масштаб цьогорічної підготовки забезпечив значне нарощування рівня готовності Збройних Сил. «Це адекватне реагування на можливі зміни воєнно-стратегічної обстановки навколо України», - зауважив Президент. Він доручив керівництву Міністерства оборони України та Збройних Сил України надалі нарощувати інтенсивність і якість підготовки армії.

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< травня 2014 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31