27. 02. 2020
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана зі святом останнього дзвоника

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Дорогі співвітчизники!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю зі святом останнього дзвоника!

Останній дзвоник завжди був і є особливим днем для українців. Це справжнє свято весни і юності, що об’єднує усіх нас. Тисячі дітей завершують черговий етап свого шкільного життя, щоб з вересня з новими силами приступити до продовження навчання чи розпочати доросле трудове життя. Тисячі батьків і родичів відчувають гордість за своїх дітей та сповнюються надіями на їх успішне майбутнє.

У цей день лунатимуть чимало зворушливих і теплих слів, щоб наші випускники знайшли улюблену справу і свій особистий правдивий шлях, посіли гідне місце у суспільстві, а невдовзі свої таланти і вміння передали майбутнім поколінням.

Особливі слова подяки хочу висловити українським учителям із різних куточків країни: саме вони супроводжували наших дітей протягом усіх років навчання у школах і врешті-решт стали не лише старшими наставниками, а й рідними людьми. Без наших вчителів, їх турботи та опіки не може сформуватися особистість, яка прагне звершувати величні справи на благо суспільства. Саме на наших вчителях усі десятиліття стояла і стоятиме освітня система, які, не маючи належних доходів, із гідністю робили свою шляхетну справу: готували наступні покоління до дорослого життя.

Українське суспільство довго чекало на докорінні перетворення. У контексті модернізаційних змін, ініційованих Урядом, реформа освіти є пріоритетною, адже розвиток людського капіталу у сьогоднішньому світі є найбільшою запорукою успіху. Тому розпочаті реформи покликані вивести нашу освітню систему на якісно новий рівень, запровадити прогресивні методи викладання, зробити навчання ефективним і цікавим, забезпечити педагогічним працівникам створення належних умов праці та встановити для них справедливу винагороду. Впевнений, що ми зможемо досягнути значних результатів уже в середньостроковій перспективі, адже високий фаховий рівень вітчизняних педагогів та потенціал нашої молоді є безсумнівними.

Висловлюю подяку всім працівникам освітньої сфери за віддану та високопрофесійну працю заради майбутнього нашої країни. Бажаю усім випускникам натхнення і наснаги на подальші досягнення, а молодшим школярам – вдалого проведення літніх канікул!

З повагою

Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31