12. 07. 2020
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Остап Семерак звернувся до Прем’єр-міністра з приводу критичної ситуації із підпалами сухої трави

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак 8 квітня, під час засідання Стратегічного комітету Кабінету Міністрів звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо критичної ситуації із самовільними підпалами сухостоїв, торішньої трави.

А також щодо випадків застосування неякісних пестицидів в аграрному секторі у період весняно-польових робіт.

«Прем’єр-міністр підтримав звернення і дав доручення провести засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для подальшої координації та посилення взаємодії органів влади на всіх рівнях у боротьбі зі стихійними пожежами.», - прокоментував Остап Семерак по завершенню засідання Стратегічного комітету КМУ.

Він зазначив, що зусиль ДСНС та інспекторів Державної екологічної інспекції України у боротьбі зі стихійними пожежами - замало.

«Люди продовжують спалювати торішню траву та очерет. Їх не зупиняє навіть той факт, що у вогні гинуть не тільки рослини, але й тварини та люди. Тільки цієї весни у цих екогеноцидах загинуло три людини», - сказав Міністр екології.

Він висловив сподівання, що засідання Комісії відбудеться найближчим часом, оскільки з настанням тепла і відповідно підвищенням температури повітря, зберігається загроза збільшення кількості пожеж.

Також під час засідання Стратегічного комітету Остап Семерак порушив питання використання неякісних пестицидів, зокрема, під час весняної посівної кампанії, яка триває в Україні.

«Зараз тонами на поля виливаються отрутохімікати. Багато з них – контрабанда невідомого погодження. Про їх якість можна лише здогадуватися. Інша проблема - невміле та необережне застосування. Від цього гинуть бджоли роями, комахи, птахи і т.д. Зазнають шкоди люди, які попадають в зону їх застосування», - резюмував Міністр екології, зазначивши, що це питання також має розглянути Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< квітня 2019 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30