21. 10. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників ракетно-космічної галузі України

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю усіх працівників ракетно-космічної галузі з професійним святом!

Ракетно-космічна галузь завжди була предметом особливої гордості українців. Звання космічної держави є почесним для будь-якої країни, адже дослідження космосу – це праця на благо усього людства. Тому участь у міжнародних космічних програмах є не лише потужною реалізацією вітчизняного наукового потенціалу, а і нашим моральним обов’язком перед нинішнім і майбутнім поколінням.

Україна бере участь у численних міжнародних проектах із створення космічних носіїв. Щороку здійснюються космічні запуски за допомогою ракет, виготовлених за участю українських підприємств. У минулому році обсяг експорту продукції Державного космічного агентства зріс на 45 відсотків, а саме Агентство заробило на продажі ракетно-космічної техніки майже 5 млрд гривень. Ці цифри свідчать про те, що ракетно-космічна галузь України розвивається, а її продукція є затребуваною у світі та використовується на найбільш перспективних стартових космічних майданчиках.

Приємно відзначити, що українські працівники ракетно-космічної галузі є фахівцями світового рівня. Нарощування космічного виробництва та забезпечення участі України у міжнародних космічних програмах – це пріоритет номер один. Впевнений, що фаховий рівень вітчизняних спеціалістів та потенціал української космічної науки дають можливість очікувати подальшого розвитку галузі та реалізації проектів стратегічної ваги.

Висловлюю подяку всім працівникам ракетно-космічної галузі за висококваліфіковану працю, яка зміцнює престиж нашої держави у світі та сприяє науково-технічному розвитку нашого суспільства! Бажаю міцного здоров’я і довголіття, нових професійних досягнень і здійснення найсміливіших задумів!

З повагою

Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< квітня 2019 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30