24. 03. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

П'ятниця, 06 вересня 2013
Підтримка молоді у втілення їх бізнес-ідей у життя є невід'ємною частиною державної політики

Представники Держпідприємництва взяли участь у Всеукраїнському форумі молоді, який проходить у Києві в рамках першого масштабного українського заходу – Всеукраїнського фестивалю молоді, організованого Мінмолодьспорту.

ПредставникиДержпідприємництвадолучилися до роботи секції «Зайнятість та підприємницькі ініціативи молоді – запорука економічного зростання держави», де обговорювалися питання щодо підтримки та заохочення державою підприємницьких ініціатив молоді та молодих підприємців, проведення профорієнтаційної роботи серед молоді, а також забезпечення першим робочим місцем.

Зазначимо, державна підтримка підприємницької ініціативи молоді є важливою складовою державної політики, спрямованої на розвиток підприємництва і економіки держави в цілому.

На сьогоднішній день для молоді існують різні правові механізми, які сприяють започаткуванню власної справи.

У першу чергу, варто звернути увагу на положення Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», яким передбачено, щодержава підтримує і сприяє розвиткові підприємницької ініціативи та діяльності молоді.

Практичною реалізацією підтримки підприємницької ініціативи молоді слід відзначити Всеукраїнський конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді, який проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді, метою якого є залучення молоді до підприємницької діяльності шляхом підтримки її підприємницьких ініціатив.

Організаторами конкурсу виступаютьМінмолодьспортіДержпідприємництво.

Молоді, особливі досягнення якої сприяють розвитку суспільно-економічного життя України та утвердженню її міжнародного авторитету, щороку присуджується Премія Кабміну за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Законом України «Про зайнятість населення» передбачені механізми стимулювання до започаткування власної справи.

Так, безробітним, яким виповнилося 18 років та які не можуть бути працевлаштовані за сприяння служби зайнятості протягом одного місяця у зв’язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи, за їх бажанням допомога по безробіттю може виплачуватися одноразово для організації безробітними підприємницької діяльності.

Таким чином, завданням центральних і місцевих органів виконавчої влади у сфері розвитку підприємництва є удосконалення діючих способів підтримки підприємництва, які б дозволили молоді проявляти свої здібності, втілювати свої ідеї у життя та забезпечувати добробут нашої держави.

ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА
Сторінка 1 з 2

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< вересня 2013 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30