21. 05. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Спеціалістів для сучасного реабілітаційного відділення навчатимуть у Чехії

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

На базі неврологічного відділення Київської обласної клінічної лікарні триває облаштування реабілітаційного центру. Нині завершується ремонт у кількох приміщеннях. Кошти на облаштування та навчання лікарів надала Чеська Республіка.

«Приємно бачити результати роботи. Це один із перших центрів, де запрацює новий для України напрямок – реабілітація, відновлення функцій у людей після перенесеної хвороби», – зазначила Оксана Сивак, заступник міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції.

Це стало можливим завдяки ініціативі керівництва лікарні і допомозі проекту сприяння розвитку медицини «Medevac» посольства Республіки Чехія в Україні.

«Це гарний початок, який може стати прикладом для відкриття подібних відділень у інших закладах. Адже керівництво лікарень отримає більше можливостей, у разі ухвалення урядового пакету законопроектів, які чітко зафіксують гарантії оплати компонента медичної допомоги в кошторисі медичної послуги», – повідомляє Оксана Сивак.

Реабілітаційний центр на базі Київської обласної лікарні відвідали колеги з Чехії – фахівці-фізіотерапевти з різних лікарень а також керівник середнього медичного персоналу.

Вони розглянули процес надання реабілітаційної допомоги хворим і визначились з можливостями співпраці і необхідною допомогою. З ходом робіт ознайомився Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Радек Мотула.

Усі роботи планують завершити до 1 липня та відкрити повноцінний реабілітаційний центр, де надаватимуть допомогу пацієнтам після інсульту та після травм.

Головна проблема напрямку реабілітації – відсутність фахівців, здатних навчити людину постійно жити з отриманою травмою в реальному житті. Адже в Україні реабілітацію часто сприймають виключно як SPA-процедури у санаторіях.

У відділені працюватиме 7 лікарів-реабілітологів і ерготерапевт, що незабаром поїдуть на 3 місячне безкоштовне навчання в Чехії. Це спеціалісти, що стануть тренерами фахівців з фізичної реабілітації в Україні. Спеціалісти підписують контракт, за яким зобов’язуються після повернення в Україну відпрацювати протягом двох років у тренінгового-лікувальному центрі з підготовки фахівців з фізичної реабілітації та навчити українських колег здобутим знанням.

МОЗ України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< квітня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30