15. 11. 2018
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Почалося обговорення плану впровадження медреформи з регіонами

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

15-16 листопада 2017 року Міністерство охорони здоров’я проводить нараду з представниками регіональних департаментів щодо впровадження медичної реформи в Україні.
Нещодавно Парламент ухвалив законопроект №6327, що дає старт медичній реформі, а також проект закону №7117, який має підвищити доступність та якість медичного обслуговування у сільській місцевості. На черзі голосування за законопроект №6604, що гарантує фінансування реалізації медичної реформи з державного бюджету, та підписання законів Президентом. Тим часом міністерство готується до впровадження реформи та продовжує проводити консультації з представниками медичної спільноти.

Нарада «Формування системи охорони здоров’я в Україні у 2018 році: первинна медична допомога, нові фінансові механізми, створення національної служби здоров’я, організація медичної допомоги матерям і дітям у контексті реформи» організована за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та триватиме протягом двох днів у Києві.

«Уже є план поетапного розвитку реформи, і дуже важливо, щоб ми робили це з вами разом. Ми маємо попрацювати, як одна велика команда і вийти з цього форуму з готовим графіком і розумінням того, як ці зміни будуть відбуватися», – зазначила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун під час відкриття наради.

Доктор Супрун нагадала, що весь процес підготовки законопроекту проходив у тісній співпраці з медиками і було проведено зустрічі з тисячами фахівців. І ця зустріч – закономірне продовження такого консультування.

В.о. міністра охорони здоров’я анонсувала перші основні кроки впровадження реформи: автономізація медичних закладів, розвиток системи eHealth, запуск Національної служби здоров’я України.

«Зараз багатьом важко повірити, що ми виконаємо запланований обсяг робіт, але й в ухвалення закону було важко повірити. Тим не менше нам вдалося це зробити. І це, безперечно, ваша заслуга теж – я знаю, що медики на місцях переконували своїх депутатів голосувати за цей законопроект. Ми обговоримо з вами проект плану впровадження реформи, і за взаємної згоди почнемо його реалізацію», – сказав заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

Заступник міністра презентував ключові компоненти реформи та зазначив, що успіх імплементації реформи залежить і від місцевої влади, і від комунальних закладів, Парламенту та Уряду України, і Національної служби здоров’я України та системи eHealth.

Під час наради голови обласних та районних відділів охорони здоров’я, головні лікарі Центрів первинної медико-санітарної допомоги отримають інформацію щодо основних етапів та механізмів впровадження реформи, а також зможуть поставити запитання та внести пропозиції щодо конкретних нюансів реалізації змін у системі охорони здоров’я.

МОЗ України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< червня 2010 >
П В С Ч П С Н
  2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30