19. 01. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Відбулося третє засідання Координаційного центру з питань організації діяльності медичних служб сил оборони

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

2 травня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулося третє засідання Координаційного центру з питань організації діяльності медичних служб сил оборони та органів і закладів охорони здоров'я.

«Розвиток військової медицини є пріоритним у діяльності Уряду України, адже високий рівень надання медичної допомоги на полі бою і в закладах охорони здоров’я є запорукою порятунку життя українських громадян», - сказав Павло Розенко, відкриваючи засідання.

«Законодавча база України досі не мала уніфікованих підходів, єдиних норм, протоколів, стандартів та принципів надання медичної допомоги на полі бою і в закладах охорони здоров’я. Тому одним із головних завдань на сьогодні є уніфікація нормативної бази, постачання, підготовки, протоколів, лікування, реабілітації та адаптації військовослужбовців тощо. Ми розпочали це робити і переконаний, що вже прийняті і наступні рішення Координаційного центру дозволять зробити не один крок вперед», - наголосив він.

Учасники засідання розглянули низку важливих питань та ухвалили необхідні рішення щодо, зокрема, удосконалення роботи Координаційного центру, діяльності медичних служб сил оборони та порядку надання медичної допомоги військовослужбовцям.

Як відомо, Координаційний центр з питань організації діяльності медичних служб сил оборони та органів і закладів охорони здоров’я (далі - Координаційний центр) є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України, утвореним з метою сприяння забезпеченню координації дій, спрямованих на надання медичної допомоги, зокрема із залученням органів і закладів охорони здоров’я, військовослужбовцям Збройних Сил, Держспецзв’язку, Держспецтрансслужби, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних та розвідувальних органів у частині залучення їх до виконання завдань з оборони держави (далі - сили оборони), населенню; сприяння забезпеченню виконання завдань, визначених оперативною ціллю 4.2 Стратегічного оборонного бюлетеня України.

Служба Віце-прем'єр-міністра України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< січня 2014 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 31