22. 03. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Обговорено питання створення в Україні Центру традиційної китайської медицини

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon


Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Качур на чолі української делегації взяв участь у другому засіданні Підкомісії з питань співробітництва у сфері медицини Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки, що наразі проходить у м. Гуанчжоу.

У ході робочого візиту до КНР Олександр Качур підписав Протокол засідання українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва у галузі медицини, який передбачає покращення співпраці у медичній галузі, започаткування спільних проектів у підготовці медичних кадрів, співробітництво у галузі традиційної медицини між двома країнами.

«Важливо, що зараз ми підписали цей протокол. Це безпосередньо стане стимулом для активізації контактів і ділового співробітництва між Китаєм та Україною у сфері медицини, фармацевтики та охорони здоров’я», – підкреслив Олександр Качур.

Спілкуючись із заступником Міністра Державного комітету охорони здоров’я та планування сім’ї, Головою Державної адміністрації з питань традиційної китайської медицини і фармацевтики Китайської Народної Республіки Ван Гоцяном Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Качур зазначив, що обом країнам важливо налагодити співробітництво у підготовці серцево-судинних спеціалістів, педіатрів, спеціалістів по догляду за людьми похилого віку.

Крім того, були обговорені питання активізації двосторонньої взаємодії у сферах профілактики і контролю інфекційних захворювань, традиційної фармацевтики, прямих обмінів між лікувальними та медичними закладами обох держав, а також здійснення спільних заходів з метою створення в Україні Центру традиційної китайської медицини на базі існуючих в КНР передових методик та технологій.

По завершенню зустрічі сторони домовились про проведення третього засідання Підкомісії в Україні у 2014 році.

Прес-служба Міністерства охорони здоров'я


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< листопада 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30