16. 02. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

МОН запускає тестову версію оновленого сайту зі зручним пошуком, новою візуальною ідентичністю та корисною інформацією

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

21 грудня 2017 року, Міністерство освіти і науки України запускає тестову версію оновленого сайту зі зручним доступом до даних для усіх категорій користувачів та з акцентом на найбільш запитуваній інформації.

Ми вимушено запускаємо ресурс за місяць до запланованого часу. Основна причина поспіху – технічні проблеми зі старим сайтом, який не лише не виконував потрібні комунікаційні функції, а й був технічно вразливим. Відновити роботу старого сайту неможливо, тому прийняли рішення запустити новий ресурс у тестовій версії. Також ми будемо вдячні, якщо ви долучитеся до обговорення роботи нашого сайту та надішлете свої пропозиції щодо удосконалення ресурсу на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Сайт орієнтований на споживача, має оновлену навігацію та візуалізацію. Інформацію розподілено на три основні блоки – «учням та батькам», «студентам та науковцям», а також «педагогам та керівникам». Найбільш запитувані дані для цих цільових груп можна буде відкрити напряму з центральної сторінки і не шукати у нетрях ресурсу.

На стартовій сторінці також одразу можна буде зорієнтуватись за напрямами – освіта і наука. Окремо виділені рубрики «Міністерство» та «Прес-центр».

Однією з основних переваг для користувачів має стати функція нового пошуку документів – вона також винесена окремим посиланням на стартовій сторінці. На оновленій версії сайту всі наступні надходження документів будуть у форматі, який легко знайти через інтернет-пошук. Крім того, кожен документ, навіть ті, які були завантажені раніше, мають свої «ключові слова» – теги, документи зберігаються в єдиній електронній базі, а не розташовані по сторінках сайту, – все це дозволятиме користувачу швидко орієнтуватись під час пошуку.

Оновлення відбулись і в розділі новин – відтепер працюватиме система фільтрів, що допоможе сортувати новини за актуальністю, регіональною ознакою тощо. Крім того, новини стали більш клієнтоорієнтованими. Наприклад, у рубрику початкова освіта автоматично підвантажуватимуться новини, які стосуються цієї тематики.

Для користувачів смартфонів працюватиме зручна мобільна версія ресурсу.

Сайт розроблено компанією KitSoft в межах нової комунікаційної стратегії МОН.

Нагадуємо, що цього року МОН затвердило комунікаційну стратегію відомства на 2017-2020 роки.

 


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< лютого 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28