21. 10. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

На мапі європейських технічних вузів з’явилася «Житомирська політехніка», – Геннадій Зубко

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Про це під час зустрічі зі студентами та викладачами Житомирського державного технологічного університету повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Студентські роки – це золотий час як для молоді, так і викладачів, які вас навчають. Адже з кожним роком, з кожним новим випуском все більше і більше фахових спеціалістів, цього року понад 2000 магістрів, підуть працювати в сферу економіки країни. І це та потужна сила, яка буде елітою і лідерами змін майбутньої європейської України», – зазначив Геннадій Зубко.

Сьогодні Житомирський університет відіграє значну роль у розбудові країни – впровадження енергоефективності та питання управління інтелектуальними системами.

«Житомирська політехніка — єдиний на Житомирщині інженерно-технологічний ВНЗ. Певен, що він має дуже добру перспективу. Адже сьогодні найбільш затребуваними спеціальностями є саме технічні. І ви – майбутня інженерна еліта, якої так потребує Україна. Ваша роль в управлінні інтелектуальними системами, прийнятті ключових рішень в економіці країни є важливою у розвитку держави», – наголосив урядовець.

Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що студенти завжди були рушійною силою. Це було під час Революції Гідності, коли студенти вийшли на вулиці та відстоювали європейський курс, і це відбувається сьогодні. У Житомирського державного технологічного університету, крім потужного навчального процесу, є ще й патріотичне виховання. Понад 500 студентів заочної та денної форми навчання це учасники АТО.

«Україна обрала європейський курс розвитку. Ми підписали Угоду з ЄС, імплементували багато європейських Директив, отримали безвіз, розпочали реформи дерегуляції, децентралізації – це все для того, щоб саме ви, наші діти й онуки, жили в успішній європейській країні. Саме від вас – від молоді – залежить, чи продовжимо ми цей шлях до європейського майбутнього. Шлях до Європи – це ваш шлях», – наголосив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, за три роки університет відмовився від газу та перейшов на альтернативне паливо й світлодіодне освітлення. Тут навчаються іноземні студенти з 11 країн світу. Близько 70% викладацького складу віком до 45 років. За державним замовленням навчаються 60%. Відкриваються нові сучасні факультети і спеціальності, зокрема маркшейдерська діяльність та гірниче право, енергоаудит.

Служба Віце-прем'єр-міністра України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< квітня 2019 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30