26. 09. 2023
Тел.: +38(093) 317 92 91
home1 search contacts

Уряд створив умови для дистанційної участі школярів у міжнародних олімпіадах

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

9 лютого 2022 року, Уряд вніс зміни до Порядку використання бюджетних коштів, передбачених для проведення всеукраїнських та міжнародних учнівських олімпіад, а також конкурсу «Учитель року».

З метою підтримки обдарованої молоді, сприяння реалізації інтелектуального потенціалу учнів закладів загальної середньої освіти передбачено можливість придбання витратних матеріалів для забезпечення виконання завдань експериментальних (практичних) турів міжнародних олімпіад за умови проведення їх у дистанційній формі.

Також задля популяризації досягнень освітян, підвищення соціального статусу вчителів передбачається проведення урочистих заходів з нагородження переможців та лауреатів всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Понад чотири тисячі педагогічних працівників закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти беруть у ньому участь щороку, переможці отримують звання «Заслужений вчитель України».

Наразі нагородження переможців конкурсу «Учитель року» відбувається у робочому порядку. Зміни до Порядку передбачають виділення фінансування на урочисті заходи, проведення яких дозволить популяризувати досягнення вчителів серед громадськості та привернути увагу суспільства до важливості освіти та ролі вчителів.

Зміни до Порядку не передбачають збільшення видатків державного бюджету, фінансування здійснюватиметься у межах бюджетних асигнувань за програмою «Проведення міжнародних та всеукраїнських олімпіад у сфері освіти, всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

Міністерство освіти і науки України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< лютого 2022 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28