23. 01. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Кіровоградська область. Відбувся "круглий стіл" на тему непрямої оцінки доходів громадян, що звертаюсть за соцдопомогою

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

В обласному центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Запровадження непрямої оцінки доходів заявників, які звертаються за призначенням соціальної допомоги»

У рамках проекту «Удосконалення системи соціальної допомоги в Україні» проводиться експеримент щодо запровадження непрямої оцінки доходів заявників, які звертаються за призначенням соціальної допомоги, що надається з урахуванням доходу.

Експеримент реалізується в п’яти районних управліннях праці та соціального захисту населення: Луцькому районі Волинської області, Корюківському районі Чернігівської області, м. Олександрія Кіровоградської області, Кіровському та Ленінському районах у м. Кіровограді.

Непряма оцінка доходів сім’ї здійснюватиметься на основі даних про майновий стан сім’ї та статусні характеристики її членів, отримані з анкети заявника. Головна мета застосування непрямої оцінки доходів – підвищення точності оцінки доходів заявника, які не можуть бути підтвердженні документально. У процесі застосування даного методу, соціальними працівниками враховуватимуться наступні чинники: стан житлового приміщення та кількість кімнат, наявне обладнання, окремі статті витрат, зокрема, на телекомунікаційні послуги та електроенергію, майновий стан, а саме наявність нерухомості, володіння предметами тривалого користування. Також братимуться до уваги соціально-економічні та соціально-демографічні характеристики: розмір та склад сім’ї, рівень освіти, зайнятість та професія членів сім’ї.

Учасники «круглого столу» дійшли висновку, що метод непрямої оцінки є науково обґрунтованим і його практичне застосування дасть можливість суттєво посилити спрямованість соціальної допомоги на нужденні верстви населення, дозволить зменшити кількість необґрунтованих перевірок, підвищити якість роботи органів соціального захисту населення та ефективно використовувати кошти державного бюджету на соціальну підтримку населення.

Суспільство і соціальна політика


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< листопада 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29