21. 05. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

У Дніпропетровську Президент взяв участь у введенні в експлуатацію першого будинку, зведеного за програмою «Доступне житло»

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

 

 

Dostupne_jitlo

Глава держави вручив шести новоселам ключі від квартир.

Президент України Віктор Янукович у Дніпропетровську взяв участь в урочистому введенні в експлуатацію першого будинку, зведеного в області за державною програмою «Доступне житло». Всі присутні є учасниками особливої події, адже вводиться в експлуатацію перший будинок, побудований за державною програмою «Доступне житло», наголосив Глава держави.

Президент зазначив, що в перспективі поряд буде зведено ще п'ятнадцять сучасних п'ятиповерхівок, що утворять новий мікрорайон. «Буде створена необхідна інфраструктура: дитячі садки-ясла, дитяча поліклініка», - зазначив Віктор Янукович. Надалі подібні проекти реалізовуватимуться в інших містах області і «подібні будинки також з'являться в Павлограді, Нікополі, Новомосковську та в інших містах регіону», додав Президент.

Глава держави вручив шести новоселам ключі від квартир. Серед людей, які отримали квартири в новому будинку, - чемпіонки Олімпіади в Лондоні Яна Дементьєва, Наталя Довгодько, Анастасія Коженкова та Катерина Тарасенко. Віктор Янукович привітав новоселів з цією визначною подією та побажав добра і злагоди.

Після урочистостей Глава держави оглянув новозбудовані помешкання та поспілкувався з їх власниками. Президент подарував іграшку маленькому сину одного з новоселів - учасника програми «Доступне житло» Євгена Гаврилюка.

Під час спілкування з Віктором Януковичем та керівництвом області мати олімпійської чемпіонки Наталі Довгодько Валентина Дмитрівна подякувала за квартиру. «У вас дуже хороша економічна програма», - сказала вона, звертаючись до Глави держави. У відповідь Віктор Янукович сказав: «Дякую вам за доньку».

Голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул поінформував Президента про хід та подальшу перспективу реалізації в регіоні програми «Доступне житло».

Перед початком церемонії введення в експлуатацію будинку Віктор Янукович поспілкувався з мешканцями мікрорайону.


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< жовтня 2012 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31