19. 02. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

На Луганщині в дитсадку стартував проект "Енергозбереження та використання енергії сонця"

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Міністр екології та природних ресурсів України Едуард Ставицький відвідав із робочим візитом 16 жовтня 2012 року Луганську область. У ході візиту Міністр особисто ознайомився з останніми реалізованими екологічними проектами, які були впроваджені в області. 

Едуард Ставицький відвідав дошкільний заклад освіти загального розвитку ясла-садок «Казка» у с. Тепличному, на базі якого впроваджено комплексний демонстраційний проект «Енергозбереження та використання енергії сонця» в рамках Програми Малих Грантів Глобального Екологічного Фонду Програми Розвитку ООН.

Дитячий ясла-садок «Казка» став яскравим прикладом новітніх технологій енергозбереження, спрямованих на демонстрацію можливості використання відновлюваних джерел енергії за допомогою альтернативних технологій. Отримання електроенергії та гарячого водопостачання у дитячому садку відбувається за допомогою системи фотоелектричних модулів JT 180 Аа і сонячних вакуумних колекторів Atmosfera CBK-Standart, що дозволяє скорочувати споживання традиційних енергоносіїв, знижувати викиди парникових газів і, таким чином, попереджати зміни клімату.

Під час робочої поїздки Міністр також відвідав рекультивований полігон твердих побутових відходів у м. Олександрівську Луганської області. Використовуючи гнучкі механізми Кіотського протоколу Рамкової конвенції ООН в рамках Програми Сталого Розвитку Луганської області, на полігоні споруджена унікальна, єдина на пострадянському просторі система збору та утилізації біогазу-метану: мережа з 30 газозбірних свердловин, газозбірних пунктів і магістральний газопровід до дегазаційно-емісійної факельної установки. У процесі впровадження проекту очікується зменшення викидів парникових газів на 125 тис. тонн/рік. Тоді в цілому по Україні викиди парникових газів будуть скорочені приблизно до 20 млн. тонн.

Міністр Едуард Ставицький високо оцінив реалізовані в Луганській області проекти та рівень подолання критичних екологічних проблем, підтримку громадськості у збереженні довкілля та додав: «Луганщина володіє значним потенціалом, здатним втілити ще багато унікальних доброчинних проектів».

Під час візиту Едуард Ставицький також зустрівся з колективами Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Луганській області та Державної екологічної інспекції в області, де заслухав звіти про виконання робіт відповідно до Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та визначив основні напрями діяльності до кінця 2013 року.
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< грудня 2012 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30
31