23. 02. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Кількість сімей, якими опікуються столичні фахівці соціальної роботи зросла вдесятеро

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon
 

Протягом першого кварталу поточного року, показник родин, охоплених послугами з підтримки сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, зріс майже у 10 разів та становить понад 7700 сімей. Про це під час виїзної апаратної наради повідомив директор Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валерій Танцюра.

Він також зауважив, що майже 70% столичних сімей з дітьми поінформовані про можливість одержання соціальних послуг. Показники взяття сімей під супровід та надання комплексної допомоги родині у кризі збільшились практично вдвічі. Досягти значних результатів вдалося завдяки соціальним ініціативам Президента України.

«Фактично, фахівець із соціальної роботи – це менеджер, який залучає ресурси місцевої громади на вирішення проблем конкретної сім’ї. Діагностує сімейні проблеми, тобто правильно визначає проблематику складних життєвих обставин сім’ї та може надати фахові рекомендації на психологічну, педагогічну, правову тематику», – зазначив Валерій Танцюра.

Також він розповів, що у 2013 році розпочали свою діяльність ще 2 заклади соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю в Оболонському та Солом’янському районах, продовжується інноваційна форма роботи – консультпункти для неповнолітніх у СІЗО, крім того, у кожному районі працюють соціальні школи для батьків щодо підвищення батьківського потенціалу. На базі районних центрів соціальних служб працюють 48 груп взаємодопомоги для залежних і співзалежних клієнтів від алкоголю, наркотиків та ігроманії.

Соціальні працівники продовжують активну роботу у 2 закладах для ВІЛ інфікованих дітей та молоді, які відвідують 520 сімей, де виховуються 273 дитини. Понад 300 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в тому числі випускники інтернатних закладів, одержують послуги в мережі ЦСССДМ.

85 кандидатів пройшли курс підготовки батьків вихователів у дитячих будинках сімейного типу, прийомних батьків, опікунів. Більше 300 волонтерів беруть участь у заходах мережі центрів соціальних служб, що направлені на популяризацію та інформування громади столиці щодо можливості отримання соціальних послуг.

Крім того, столичні соціальні працівники опікуються понад 9-ма тисячами родин, де виховуються діти та молодь з інвалідністю. Завданням соціальних служб є здійснення соціально-реабілітаційних, соціально-адаптаційних заходів для батьків таких дітей, створення для дітей та молодих людей з інвалідністю індивідуальних програм реабілітації.

 

КИЇВСЬКА МДА


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< лютого 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28