26. 05. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

У Львівській ОДА обговорили хід реалізації програм з будівництва дитячих будинків сімейного типу

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon
 

3 червня 2013 року у Львівській обласній державній адміністрації відбулась нарада під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Богдана Матолича та за участю заступника голови облдержадміністрації Сергія Василенка щодо ходу реалізації програм з будівництва дитячих будинків сімейного типу на території Львівської області.

Участь у нараді взяло керівництво управління з питань архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів, управління капітального будівництва, служби у справах дітей, управління паливно-енергетичного комплексу, ДП «Львівський інститут землеустрою», Львівського благодійного фонду «Милосердя», а також представники Яворівської райдержадміністрації.

Присутні розглянули пропозицію Жидачівської райдержадміністрації про заміну будівництва ДБСТ в с. Лютинка на реконструкцію будівлі під ДБСТ в с. Млиниська та с. Солонсько, обговорили хід роботи райдержадміністрацій з виділення земельних ділянок під будівництво (влаштування) ДБСТ.Також було оговорено питання щодо проведення конкурсного відбору сімей з метою влаштування у дитячі будинки сімейного типу.

Окрім цього, учасники наради розглянули можливості надання ПАТ «Львівобленерго» та ВАТ «Львівгаз» спонсорської допомоги у вигляді безкоштовного підключення ДБСТ до мереж електро- та газопостачання, а також питання щодо початку будівництва на об’єктах ДБСТ (в т.ч. фінансування проектних і будівельних робіт).

Підсумовуючи нараду, Богдан Матолич доручив продовжити роботу з отримання технічних умов на об’єкти будівництва дитячих будинків сімейного типу, запланованих на території області, та забезпечити інформаційний супровід здійснення будівельних робіт на зазначених об’єктах будівництва. Також перший заступник керівника області звернувся до керівництва ПАТ «Львівобленерго», ВАТ «Львівгаз» та ЛКП «Львівводоканал» опрацювати можливість безкоштовного підключення дитячих будинків сімейного типу до мереж електро-, водо- та газопостачання.

 

ЛЬВІВСЬКА ОДА


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< червня 2013 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30