23. 04. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

У Луганській обласній дитячій клінічній лікарні після реконструкції відкрилося реанімаційне відділення

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon


Масштабна реконструкція реанімаційного відділення дитячої обласної лікарні проходила з 2009 по 2013 роки. На сучасному рівні виконано капітальний ремонт приміщень, змонтована система вентиляції з очищенням повітря, встановлені системи централізованого постачання медичними газами. Відділення оснащене сучасним лікувально-діагностичним обладнанням. На реконструкцію на модернізацію дитячої реанімації з обласного бюджету було виділено понад 7 млн. грн.

Відділення забезпечене сучасною лікувально-діагностичною апаратурою, м'яким і твердим інвентарем, у тому числі встановлені 10 реанімаційних систем для новонароджених.

Для пацієнтів відділення анестезіології та інтенсивної терапії організована цілодобова робота експрес-лабораторії, яка акредитована в 2013 році на вищу категорію і має великі можливості діагностики. Це значно впливає на своєчасність діагностики захворювань і дозволяє знизити терміни перебування маленьких пацієнтів у відділенні. Крім того, організована цілодобова робота комп'ютерного томографа, що значно прискорило діагностику патології при політравмах і поліпшило можливість своєчасного надання допомоги важко хворим дітям. Реанімаційні блоки відокремлені від адміністративних приміщень, обладнаний спеціалізований критий під'їзд для реанімобілів, збільшена площа вітражів, що забезпечує повноцінний контроль за станом дитини. Кожне місце пацієнта оснащено світлодіодними джерелами освітлення, консолями, на яких розміщені шприцеві дозатори, інфузомати, монітори, швидко роз`ємні газові розетки, вакуум-аспіратори.

У церемонії урочистого відкриття оновленого і модернізованого реанімаційного відділення взяв участь голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк. Оглянувши відремонтовані приміщення, він поцікавився у лікарів, чого ще бракує для надання медичної допомоги. Медики попросили голову облдержадміністрації допомогти з придбанням автоматичного біохімічного аналізатора. Володимир Пристюк пообіцяв за рахунок залучення позабюджетних коштів вирішити цю проблему.

За всіма іншими показниками відділення тепер на найсучаснішому рівні.«У нас з'явилася можливість виділити окремий реанімаційний бокс, і тепер навіть якщо до нас в реанімацію потрапить інфекційний хворий, то він не заразить інших діток», - розповіла головний лікар ЛОДКЛ Людмила Білецька.

Володимир Пристюк подякував лікарям за їх самовіддану працю: щорічно у відділенні отримують лікування понад 360 пацієнтів. Бригадою санітарної авіації щорічно здійснюється до 200 виїздів в міста і райони області.

Голова облдержадміністрації пообіцяв, що з боку обласної влади медикам і далі буде надаватися всебічна підтримка. «Модернізація регіональної системи охорони здоров'я продовжуватиметься і надалі. Сьогодні вже багато хто відзначає, що за низкою показників ми кращі в Україні, але показники для нас - далеко не головне. Адже ми прекрасно розуміємо, що майбутнє країни визначається рівнем таких сфер, як охорона здоров'я та освіта» , - упевнений Володимир Пристюк. Він заявив, що на черзі - ремонт і модернізація відділення токсикології. Володимир Пристюк відразу ж оглянув приміщення і оцінив фронт робіт, давши ряд доручень.

ЛУГАНСЬКА ОДА


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< січня 2014 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31