04. 06. 2020
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

У столиці створять он-лайн портал із переліком дозволів та ліцензій, необхідних для відкриття різних видів бізнесу

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Міська влада стимулює створення он-лайн-порталу KievBusinessCity для підприємців, на якому буде доступний перелік усіх необхідних дозволів та ліцензій для відкриття різних видів бізнесу. Про це під час робочої зустрічі з представниками проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (проект «ПРОМІС») розповів директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Максим Кузьменко. За його словами, це ті реальні кроки, які робить влада столиці, щоб на практиці підтримати децентралізацію.

«Одне з основних завдань, яке сьогодні стоїть перед нами – налагодження реального дієвого діалогу з бізнесом. Це означає, що ми маємо знайти ті рішення, які допоможуть діловій спільноті успішно розвиватися. Для України, наприклад, однією з найбільш актуальних проблем є спрощення дозвільної системи. Саме через це цілодобовий сервіс із безкоштовним доступом до переліку ліцензій та дозволів, необхідних для відкриття певного виду бізнесу, який дозволить заощадити час та кошти і вдосконалить бізнес-планування – більш ніж нагальне рішення», – підкреслив посадовець.

Кент МакМалін, канадський волонтер, муніципальний експерт з питань розвитку бізнесу та демократичного врядування м. Едмонтон, своєю чергою наголосив, що успішним прикладом функціонування інтернет-сервісу, який допомагає канадським підприємцям визначити дозвільну документацію відповідно до обраного виду господарської діяльності, є он-лайн сервіс BizPal. Це уніфікований віртуальний бізнес-центр, де бізнесмени отримують максимум необхідної інформації.

Допомагатиме реалізовувати такий інтернет-сервіс в Україні проект міжнародної технічної допомоги «ПРОМІС». За словами головного експерта з питань міжвідомчої співпраці та економічного розвитку проекту «ПРОМІС» Олега Войтовича, наразі для цього вибрали чотири міста.

«Київ, на жаль, не увійшов до їх складу, але ті напрацювання, які сьогодні були представлені, показують, що столиця має чудові шанси стати флагманом у реалізації передових технологій корисних он-лайн ресурсів», – зазначив експерт.

КИЇВСЬКА МДА


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

последние

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< грудня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31