26. 06. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Держспоживінспекція урочисто відзначила Всесвітній день прав споживача

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

 

Уся практична робота Держспоживінспекції України спрямована на подальше підвищення якості державного нагляду та захисту прав споживачів відповідно до вимог Програми економічних реформ на 2010-2014 роки Президента України Віктора Федоровича Януковича «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», а також директивних документів Уряду країни, зазначив голова Держспоживінспекції України Сергій Орєхов під час урочистого засідання з нагоди відзначення в Україні Всесвітнього дня прав споживача.

Голова Держспоживінспекції України звернув увагу на те, що саме оптимізація системи перевірок суб'єктів господарської діяльності, зниження адміністративного тиску на бізнес та взаєморозуміння і підтримка громадських організацій, які працюють в сфері захисту прав споживачів – це складові правильного шлях у досягненні балансу інтересів між виробником, продавцем і споживачем. «Я розумію, що досягти повної гармонії в цих відносинах складно. Але це можливість зблизити інтереси головних учасників на споживчому ринку в частині забезпечення населення якісною та безпечною продукцією» - підкреслив Сергій Орєхов.

Зі святкової сцени прозвучали вітання з нагоди Всесвітнього дня прав споживача від Президента України Віктора Януковича, Голови Верховної Ради України Володимира Рибака, Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, Міністра екології та природних ресурсів України Едуарда Савицького та президента Українського союзу промисловців і підприємців Анатолія Кінаха.

Голова Федерації професійних спілок України Юрій Кулик привітав присутніх зі святом та сказав: «Діяльність, яку розгортає сьогодні Федерація профспілок України споріднена з діяльністю Держспоживінспекції України. Обидві організації спрямовують роботу на захист прав громадян. Перша – на захист трудових прав та інтересів, друга – на захист прав громадян як споживачів. А засвідчує нашу спільну і налагоджену роботу підписання Меморандуму про співробітництво».

В офіційній частині урочистостей відбулася церемонія нагородження працівників системи Держспоживінспекції України відзнаками Уряду країни та грамотами Апарату Ради національної безпеки і оборони України.

На заході були присутні представники центральних органів виконавчої влади та законодавчої гілки влади, іноземних держав, керівники центрального апарату та територіальних органів Держспоживінспекції України, а також представники громадських організацій та бізнес асоціацій.

По завершенню офіційної частини відбувся святковий концерт за участю танцювальних колективів та естрадних виконавців.

Прес-служба Державної інспекції я з питань захисту прав споживачів


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

последние

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< березня 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31