17. 12. 2018
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Прем'єр доручив розпочати ремонти в школах

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Міshkola XLністерству освіти та відповідним службам розпочати поточні капітальні ремонти у закладах середньої освіти.

Відповідне доручення глава уряду надав у середу на засіданні Кабміну.

«У закладах початкової і середньої освіти України закінчився навчальний рік. Настав час на повну силу розгорнути поточний і капітальний ремонт навчальних закладів. На чому я наголошую перш за все? Доручаю Міністерству освіти і службам, які відповідають за контроль технічного та санітарного стану наших шкіл, провести поглиблену перевірку такого стану. До нового навчального року у нас не повинно залишитися жодної проблемної, а тим більше аварійної школи», - наголосив Микола Азаров.

Прем'єр вимагає від відповідних служб відповідально виконати це завдання.

«Коли у школі валиться стіна або дах, замикає проводку або протікає водогін і немає тепла - це розруха не технічних споруд. Це розруха в головах керівників», - підкреслив Прем'єр-міністр.

Крім того, Прем'єр доручив віце-прем'єр-міністру Костянтину Грищенку разом із міністром освіти і науки Дмитром Табачником організувати постійний загальнодержавний моніторинг ходу ремонту, реконструкції і будівництва навчальних закладів. «Треба зробити все можливе, щоб ремонт скрізь було зроблено якісно і вчасно. Не треба думати, що літо тільки починається, і часу начебто вдосталь», - наголосив Микола Азаров. Він підкреслив, що в поточному році треба вирішити багато «відкладених» проблем: централізованого водопостачання шкіл, обладнання санвузлів у приміщенні, а не надворі, модернізації шкільних їдалень, щоб кожна без виключень відповідала сучасними санітарно-гігієнічним умовам, та створити належні умови для диспансеризації школярів у навчальних закладах.

Прем'єр нагадав, що в минулому році до школи пішли 431 тис. першокласників. За його словами, поточного року їх буде ще більше.

Азаров також нагадав, що поточного року запроваджені нові державні стандарти з навчання щодо поглибленого вивчення інформатики та іноземних мов, а це ставить підвищені вимоги до технічного забезпечення шкіл підручниками, учбовими матеріалами та щодо кадрового забезпечення. Прем'єр наголосив, що все це школи повинні отримати вчасно і в повному обсязі.

Глава уряду додав, що наприкінці серпня Кабмін традиційно заслухає підсумкову інформацію про готовність до нового навчального року та дасть оцінку тому, як виконано це надважливе соціальне завдання.


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

последние

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< вересня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
29 30