тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Українські легкоатлети завоювали 3 медалі на зимовому чемпіонаті світу

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Українські спортсмени завоювали три нагороди на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні, що завершився у Сопоті (Польща).

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.

"Українські легкоатлети щодня вигравали по медалі. Початок "бронзою" з п’ятиборства поклала Аліна Федорова. Естафету підхопила Ольга Саладуха, вигравши "срібло" у секторі з потрійного стрибка. У заключний день чемпіонату Андрій Проценко став володарем "бронзи" зі стрибків у висоту", - йдеться у повідомленні.

Збірна України посіла 19-ту сходинку у командному заліку світової першості та поділила 6 місце за загальним числом медалей. Перемогли американці, в активі яких 8 золотих, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.

Загалом у Сопоті виступили спортсмени з 141 країни. Медалістами змагань стали представники 30 держав.

Наступний зимовий чемпіонат світу з легкої атлетики пройде 2016 року у Портленді (США)