17. 10. 2018
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Українські військові аташе передали медичне обладнання для лікування військовослужбовців

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

22 липня, в рамках проведення зборів з військовими аташе України акредитованими за кордоном, що відбуваються під патронатом Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака, військові дипломати відвідали Національний військово-медичний клінічний центр “ГВКГ”.

Під час візиту військові аташе передали військовому госпіталю медичне обладнання, зокрема наданий німецькими лікарями дефібрилятор, а також препарати для лікування поранених воїнів.
Окрім цього, в рамках круглого столу військові дипломати поспілкувалися з лікарями та дізналися про проблеми закладу та потреби щодо медичного обладнання та медпрепаратів.

«В кінці минулого року Республіка Польща надала гуманітарну допомогу на потреби Збройних Сил України близько 98 найменувань медичних засобів на загальну суму понад 100 тисяч доларів США. Сьогоднішній захід є дуже важливим. Адже, відчуваючи потреби, які є у військового госпіталю, кожен аташе може скерувати свою працю на досягнення практичних результатів по наданню гуманітарної допомоги», – розповів аташе з питань оборони при Посольстві України в Республіці Польща полковник Сергій Яцульчак.

Під час спілкування із керівництвом лікувального закладу, військові аташе повідомили про налагоджені контакти із закордонними клініками та благодійними організаціями, які постійно сприяють в проведенні лікування та реабілітації важкопоранених українських військових за кордоном. Також представники військового дипломатичного корпусу запевнили лікарів у своїй готовності сприяти налагодженню прямих контактів між українською військовою лікувальною установою та закордонними профільними закладами.

Заступник начальника Національного військово-медичного клінічного центру “ГВКГ” полковник медичної служби Олександр Лашин подякував військовим аташе за допомогу, яку вони надають для лікування поранених військовослужбовців.
«Апаратура, яку військові аташе сьогодні передали для госпіталю, використовуватиметься для лікування всіх категорій хворих», – зазначив полковник медичної служби Олександр Лашин.

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< травня 2013 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31