24. 06. 2018
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Нова Програма співпраці між Урядом України та ЮНІСЕФ сприятиме подальшому удосконаленню та зміцненню системи забезпечення прав дітей в Україні, - Андрій Рева

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Сьогодні Міністр соціальної політики України Андрій Рева зустрівся з Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованною Барберіс та керівником секції соціальної політики цієї організації Артуром Айвазовим з метою обговорення Програми співпраці між Урядом України та ЮНІСЕФ на період 2018-2022 рр.

У заході також взяли участь перший заступник Міністра Ольга Крентовська та фахівці Мінсоцполітики.

Насамперед Міністр висловив глибоку вдячність Представництву Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) за плідну та довгострокову співпрацю у формуванні політики забезпечення прав дітей в Україні, а також за вагому технічну та експертну підтримку процесу децентралізації в країні.

Андрій Рева підкреслив, що Мінсоцполітики і ЮНІСЕФ розпочали великий проект зі створення інтегрованої системи соціальної сфери в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) і вже здійснили низку спільних заходів у ОТГ Чернігівської та Вінницької областей, у містах Маріуполі та Одесі. В найближчих планах - форум на Сході країни та в інших регіонах.

Також ЮНІСЕФ брав участь у розробці Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки та плану заходів із реалізації її першого етапу, яка незабаром буде надіслана на розгляд Кабінету Міністрів України. За словами Андрія Реви, реформування проводитиметься з одночасним розвитком послуг на рівні об'єднаних територіальних громад, які сьогодні створюються в Україні в умовах децентралізації влади. Ці послуги будуть спрямовані на раннє виявлення проблем у сім’ї та надання вчасної допомоги. Бідність та інші складні життєві обставини не повинні в майбутньому бути причинами для вилучення дитини із сім’ї в інтернат.

«Результатом нашої конструктивної співпраці є розроблена на наступні п’ять років Програма діяльності між ЮНІСЕФ та Урядом України на період 2018-2022рр. Зазначений документ чітко визначає пріоритети та ключові завдання у зміцненні та удосконаленні системи забезпечення прав дітей в Україні. Важливим, на мою думку, є моніторинг забезпечення прав кожної дитини в Україні. Це неможливо без чітко визначених Стандартів благополуччя та безпеки дитини. У зв’язку з цим хочу зазначити, що досвід ЮНІСЕФ, технічна та експертно-методична допомога у розробці стандартів будуть доцільними», - наголосив Андрій Рева.

Сторони зазначили, що співробітництво України з ЮНІСЕФ продовжує свій розвиток, і висловили сподівання, що нова Програма співпраці надасть нові можливості та сприятиме подальшому удосконаленню та зміцненню системи забезпечення прав дітей в Україні. Це, як наголошувалося, є особливо актуальним в умовах реформування країни.

Міністерство соцiальної політики України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30