29. 03. 2020
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Держава сприятиме кожній людині з інвалідністю реалізувати себе та свої професійні таланти

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Про це 10 квітня заявила заступник Міністра соціальної політики України з європейської інтеграції Олександра Чуркіна презентуючи проект «Нові можливості працевлаштування людей з інвалідністю», що втілюється за підтримки ПРООН у місті Вінниця.

В рамках проекту протягом шести місяців соціальні працівники та психологи будуть супроводжувати людей з різними формами інвалідності безпосередньо на робочих місцях: надаватимуть усю необхідну інформацію, не викликаючи при цьому стресу.

Після цього фахівцями будуть розроблені методичні рекомендації з надання послуги соціального супроводу людини з інвалідністю після працевлаштування, впроваджені нові поняття до нормативно-правової бази та досліджені бар’єри зайнятості людей з інвалідності.

«Знайти та утримати місце роботи для людей з інвалідністю – це є завданням для держави. Немає значення, якої форми ініалідність у людини, якщо вона бажає працювати та брати участь в житті суспільства – ми будемо цьому сприяти», - заявила Олександра Чуркіна
За її словами, дeржaвa вiзьмe нa сeбe рoль пoсeрeдникa у вирiшeннi прoблeм, якi мoжуть виникнути мiж рoбoтoдaвцями тa людьми з iнвaлiднiстю. Ринoк прaцi тaким чинoм стaнe дoступним i люди з iнвaлiднiстю змoжуть рeaлiзувaти свoє прaвo нa зaйнятiсть.

"Наша мета – збільшити кількість зайнятих людей з інвалідністю на відкритому ринку праці. Тому важливо відпрацьовувати нові ефективні механізми працевлаштування людей з інвалідністю, їх супровід та адаптацію на новому робочому місці, зокрема, у Вінниці, як першому пілоту в цьому проекті. За результатами набутого досвіду м. Вінниця, буде розроблено методичні рекомендації та оновлено стандарт соціального супроводу людей з інвалідністю при працевлаштуванні, та поширенно їх по всій країні, задля відкриття нових можливостей для людей, які цього потребують», - підкреслила заступник Міністра.

Міністерство соцiальної політики України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30