26. 05. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Співпраця з МОП – нові можливості для України

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Метою проекту є зміцнення соціального діалогу та тристоронніх механізмів для забезпечення структурної зайнятості та подолання викликів ринку праці на національному та регіональному рівнях.

Український Міністр подякував Міжнародній організації праці за надану масштабну технічну допомогу у приведенні системи інспекції праці України до вимог конвенцій МОП №81/129 про інспекцію.

«Робота в напрямку подальшого зміцнення адміністрації праці та її ключової ролі в забезпеченні додержання законодавства про працю, зайнятість та охорону праці продовжується», - запевнив Андрій Рева.

З метою реалізації пріоритетів2 та 3„Сприяння ефективному соціальному діалогу” та „Покращення соціального захисту і умов праці”з липня 2017 року розпочато реалізацію проекту „Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання не задекларованої праці”.

Також ратифіковано Конвенцію МОП № 102 про мінімальні норми соціального забезпечення.

Заздалегіть Мінсоцполітики отримало листа від Міжнародного бюро праці щодо надання технічної допомоги МОП з метою імплементації Конвенції № 102 та допомоги у вирішенні питання виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам на території, непідконтрольній Уряду України.

Також Україна приєдналась до ініціативи „Глобальний договір”,

започаткованої Урядом Королівства Швеція з метою спільного вирішення проблем на світовому ринку праці та надання всім громадянам можливості отримати вигоду від глобалізації.

„Глобальний договір” є партнерством з багатьма зацікавленими сторонами відповідно до Цілі 17 („Партнерство для досягнення цілей”) Програми сталого розвитку ООН до 2030 року.

Зазначена ініціатива спрямована на заохочення урядів, бізнесу, профспілок та інших організацій до прийняття зобов’язань щодо посилення соціального діалогу.

У рамках імплементації Угоди про Асоціацію між Європейським Союзом та Україною особливого значення для нас має досвід МОП у приведенні національного законодавства та практики у відповідність до міжнародних трудових стандартів та стандартів ЄС.

Приєднання України до конвенцій МОП також посилить ефективність виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, оскільки велика кількість європейських директив побудована на стандартах, які закладені у конвенціях МОП.

Обговорення теми основних пріоритетів у соціальній сфері, що визначені середньостроковим планом пріоритетних дій Уряду до 2020 року, торкнулось напрямків:

- сприяння продуктивній зайнятості, реформи ринку праці;

- створення справедливої системи пенсійного страхування;

- забезпечення ефективної державної соціальної підтримки населення;

- розвиток соціальних та реабілітаційних послуг у територіальних громадах;

- забезпечення захисту прав дітей.

Враховуючи багаторічну плідну співпрацю з МОП Україна розраховує на технічну допомогу МОП щодо:

1 .продовження імплементації Конвенції № 102 та проведення спільних заходів з метою імплементації розділу ІІ „Медичне обслуговування” за участі експертів МОП, Всесвітньої організації охорони здоров’я, Мінсоцполітики та Міністерства охорони здоров’я.

2. проведення заходів щодо гендерної рівності та протидії домашньому насильству.

Міністерство соцiальної політики України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30