29. 03. 2020
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Павло Розенко місцевій владі: У процесі переоформлення субсидій потрібно захистити людей

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко закликав органи місцевої влади у процесі переоформлення субсидій захищати людей.

«Я звертаюся до комісій місцевих органів влади, до представників органів місцевого самоврядування – ви маєте захищати людей у процесі переоформлення субсидій! При розгляді питань допомагайте людям отримати субсидії. Це люди, які вам довірили владу, тому вирішуйте питання на користь людей. Не стоїть сьогодні мета забрати у когось субсидію! Мета цих змін – визначити ті можливі категорії людей, які насправді є заможними і можуть самостійно сплатити за житлово-комунальні послуги, але через якісь схеми від цього ухиляються. Таких треба виявляти. Іншим людям – потрібно допомогти, в спірних питаннях потрібно ставати на бік людей. Це ваша компетенція і ваш обов’язок – допомогти людям», - сказав він в ефірі телеканалу «112 Україна».

Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що зараз дуже важливо підготуватися до нового опалювального сезону, щоб у людей не виникало паніки, не було зривів у системі надання субсидій і соціальних заворушень: «Ці три місяці до старту нового опалювального сезону треба використати, щоб відпрацювати нову систему субсидій і прибрати ті недоречності, які, на жаль, зараз виникли і навколо яких є напруга».

Павло Розенко також закликав повідомляти про проблеми, які виникають під час переоформлення субсидій, щоб вчасно їх усунути. «Я закликаю всіх – і народних депутатів України, і громадян, і органи місцевої влади, працівників управлінь соцзахисту – зараз не мовчати щодо проблем, які виникають при переоформленні субсидій. Бачите проблеми – давайте сигнали, не мовчіть! Давайте пропозиції, щоб можна було серйозно доопрацювати механізм надання субсидій і усунути ті питання, які справді зможуть призвести восени до соціального вибуху», - наголосив він.

Служба Віце-прем'єр-міністра України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 23 24
25 26 27 28 29 30