19. 02. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Наглядова рада Українського фонду соціальних інвестицій проінспектує завершення будівництва об’єктів соціальної сфери у Харківській об

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Засідання Українського фонду соціальних інвестицій, що пройшло 26 червня під головуванням Міністра соціальної політики України Андрія Реви, розглянуло п’ять нагальних питань порядку денного. Це – виконання бюджету і плану діяльності УФСІ в 2-му кварталі поточного року; зміни до бюджету й поточного плану діяльності; узгодження нової редакції Регламенту діяльності УФСІ та додатку до нього; перейменування Харківського регіонального представництва у Східне регіональне представництво УФСІ та щодо підготовки до реалізації наступних проектів.

Нагадаємо, 19 квітня 2018 року було підписано Фінансову та проектну угоду, якою передбачено виділення Урядом ФРН додаткових коштів у обсязі 9 млн. євро для виконання нового Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI». Відповідну Фінансову та проектну угоду підписали Міністр соціальної політики Андрій Рева, керівник міського та інфраструктурного підрозділу німецького державного Банку Розвитку KfW Маріон Кнееш та виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій Андрій Лактіонов. На церемонії підписання також були присутні Надзвичайний та Повноважний Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель та директор бюро KfW в Україні Лутц Хорн-Хааке. Проект триватиме чотири роки.

Робота наразі активно ведеться, скажімо, нещодавно в місті Мелітополь та селищі міського типу Комиш-Зоря Запорізької області відкрились чергові житлові об’єкти для переселенців.

У Мелітополі ключі від кімнат нового гуртожитку отримали 42 внутрішньо переміщені особи зі сходу України. Соціальне житло розташоване в двоповерховій будівлі і має 12 кімнат, 2 кухні та 2 комплексних санвузли.

У Комиш-Зорі за грантові кошти Уряду Німеччини відремонтовано багатоквартирний будинок з соціальними квартирами для внутрішньо переміщених осіб. Крім будинку для переселенців грантові кошти інвестовано у Комиш-Зорянську загальноосвітню школу І-ІІІ ст., де замінено старі вікна на нові енергозберігаючі. Загальна вартість двох проектів - 4,7 мільйони гривень.

На згаданому засіданні мова йшла про проекти, що перебувають на завершальній стадії та ті, що необхідно розпочинати. Члени наглядової ради, обговоривши питання, додали поправки, з якими й прийняли всі рішення.

Наприклад, для зручності, відтепер, експерти ради використовуватимуть відповідну форму звітності, де буде відображено ступінь готовності об’єктів, визначені підрядники та інша важлива інформація. Також Міністр соцполітики наголосив на необхідності не понижувати вимоги до якості експертизи проектно-кошторисної документації перед початком кожного проекту.

Щодо перейменування Харківського у Східне регіональне представництво УФСІ, то, як зазначив виконавчий директор Андрій Лактіонов, відтепер до Харківського представництва додадуться підконтрольні Україні території Луганської та Донецької областей.

Наступне засідання УФСІ було вирішено зробити виїзним і провести інспектування завершального етапу будівництва соціальних об’єктів у трьох населених пунктах Богодухів, Дергачі, Золочів Харківської області.

Міністерство соцiальної політики України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< грудня 2012 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30
31