15. 02. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Андрій Рева: Основним завданням Міністерства є розроблення дієвого механізму державної підтримки сімей, що мають дітей з інвалідністю та

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

19 липня в м. Трускавці, Львівської області, під головуванням Міністра соціальної політики України Андрія Реви пройшло засідання круглого столу «Перспективи надання медико-соціальної допомоги пацієнтам з хронічною неврологічною патологією». Захід відбувся у Міжнародній клініці відновного лікування. Участь у засіданні також взяли заступники Міністра: Лариса Попова та - з питань євроінтеграції Олександра Чуркіна, заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, директор департаменту соціального захисту населення ЛОДА Наталія Кузяк.

До участі в обговоренні питання щодо поточного стану та перспектив надання медико-соціальної допомоги пацієнтам з хронічною неврологічною патологією долучилися фахівці відповідних відомств та провідні вчені у сфері медико – соціальної реабілітації.

Акцент учасниками засідання круглого столу було зроблено на пошуку нових моделей надання реабілітаційних послуг хворим і створення центру нових технологій в галузі реабілітації.

Під час засідання, Міністр соціальної політики Андрій Рева наголосив, що основним завданням Міністерства є розроблення дієвого механізму державної підтримки сімей, що мають дітей з інвалідністю та потребують медико-соціальної реабілітації, отримання державних гарантій щодо направлення у відповідні реабілітаційні центри за принципом «гроші ходять за дитиною».

Довідка:

Міжнародна клініка медико-соціальної реабілітації є провідним центром для реабілітації хворих з дитячим церебральним паралічем та іншими хронічними неврологічними захворюваннями. За свою технологією та ефективністю медико-соціальної реабілітації не має аналогів ні в Європі, ні в Америці, ні в країнах Близького Сходу. Протягом останніх 26 років із позитивним стабільним результатом, який спостерігався в 98% хворих, у клініці пройшли курс реабілітації більше 70 тисяч пацієнтів із 63 країн світу. Зокрема, з - Польщі, Німеччини, Австрії, Голландії, Румунії, Росії, США, Королівства Саудівська Аравія, Кувейту, ОАЕ та інших. Метод директора клініки, професора Володимира Козявкіна впроваджено в медичній практиці разом з міжнародним партнером Cambridge Medical and Rehabilitation Center в ОАЕ.

 


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< лютого 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28