15. 10. 2021
Тел.: +38(093) 317 92 91
home1 search contacts

Соціальні послуги повинні бути максимально наближені до жителів територіальних громад, якісними та вчасними, – Марина Лазебна

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

14 липня 2021 року, в межах робочої поїздки до Львівської області Міністр соціальної політики Марина Лазебна провела селекторну нараду з головами територіальних громад та райдержадміністрацій Львівщини.

Міністр вважає дуже важливим забезпечення виконання територіальними громадами повноважень у сфері захисту прав дітей. Марина Лазебна підкреслила, що це можливо виключно завдяки створенню в громадах мережі служб у справах дітей.

Міністр зазначила, що з метою активізації роботи органів місцевого самоврядування щодо належного забезпечення прав дітей на своїй території Міністерством затверджено методичні рекомендації щодо діяльності територіальної громади у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей, у яких відображено особливості повноважень служб у справах дітей в залежності від виду представницького органу місцевого самоврядування, формування їхньої штатної чисельності відповідно до законодавства України.

Окремо було обговорено деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом в області.

Водночас Марина Лазебна приділила особливу увагу питанню введення посад фахівців із соціальної роботи, їх професійній підготовці. Міністр поінформувала про те, що в цьому році вперше в державному бюджеті передбачено кошти для обласних центрів соціальних служб на підвищення кваліфікації таких фахівців.

“Програми професійного розвитку – це дуже важлива частина заходів з покращення соціального обслуговування населення. Від того хто і як, на якому професійному рівні проводить соціальну роботу та надає соціальні послуги залежить ефективність проведення децентралізації. Соціальні послуги не тільки повинні бути максимально наближені до жителів територіальних громад, але й бути якісними та вчасними. Фахівець з соціальної роботи – ключова фігура у сучасній системі соцзахисту”, – зазначила Міністр.

Міністерство соціальної політики України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< липня 2021 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31