14. 12. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

На підтримку референдуму "Україна-ЄС" в Нідерландах стартував проект Like.U

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

28 березня у галерейному культурному просторі Cultprostir Hub відбулася прес-конференція з нагоди презентації Like.U - комунікаційного проекту підтримки українського референдуму у Нідерландах. Серед спікерів заходу була радник Міністра інформаційної політики України Аліна Фролова:

"Проблема, яка виникла в нас із Нідерландами сколихнула громадянське суспільство. Громадянами було розпочато багато ініціатив, спрямованих на те, щоб показати Україну не просто як формальну державу, а донести інформацію про нас через обличчя та людські історії. Всі люди, які беруть участь у цій кампанії є представниками України незалежно від того, чи є вони українцями, чи голландцями, чи представниками інших держав, тому що їм не байдуже, що про нас будуть думати за кордоном, зокрема в Голландії."

Вона впевнена, що навіть якщо невелика кількість голландців почує слова творців Like.U, це не просто змінить їх голос на референдумі на позитивний, а й їхнє сприйняття та ставлення до України взагалі.

У рамках проекту, українська режисерка Ганка Третяк створила 17 відео-інтерв'ю з історіями різних людей - як українців, так і голландців, які знають зсередини обидві країни, розділяють їх цінності та вірять, що своїми історіями вони можуть вплинути на трансформацію внутрішніх рішень голландців.

Держава також не стояла осторонь: комунікаційний проект Like.U став логічним продовженням проекту MyUkrainels, що раніше за підтримки Міністерства закордонних справ України та Міністерства інформаційної політики України був розроблений та реалізований командою StratComUA (http://myukraineis.org). У рамках Like.U МЗС також залучило до проекту нових учасників, надавало допомогу в організації зйомок, брало участь у координаційних дискусіях та творчих брейн-штормах, а МІП України друкувало буклети голландською мовою для розповсюдження.
Ініціативна група студентів при МІП започаткувала флеш-моб на підтримку проекту в соціальних мережах та в стінах Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Г.Шевченка. Акція проходитиме до 6 квітня – початку референдуму. Крім того, до флеш-мобу вже долучаються партнерські неурядові організації Інституту за кордоном. Долучайтеся й ви #likeU.

МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 31