26. 05. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Відбулося виїзне засідання робочої групи з підготовки заходів, пов'язаних з 75-ми роковинами трагедії у Бабиному Яру

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

У ході підготовки заходів, пов’язаних з 75-ми роковинами трагедії у Бабиному Яру, Організаційним комітетом було утворено спеціальну робочу групу, яку очолили Міністр культури України Євген Нищук та заступник глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленко.

У рамках завдань визначених на попередніх засіданнях робочої групи при Оргкомітеті з підготовки заходів у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру відбулося її чергове виїзне засідання на територію Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр".

"Нам як державі надзвичайно важливо провести вшанування 75-х роковин Бабиного Яру на найвищому рівні, адже ця трагедія стала чорною сторінкою нашої історії. - сказав Міністр культури Євген Нищук. - Саме тому необхідно належно підготувати ці сакральні місця. Це те, що назавжди має залишитися в пам’яті кожного з нас, аби ніколи більше не повторилося в майбутньому ”.

Члени робочої групи обговорили завдання на проектування робіт з благоустрою території заповідника.
Зокрема, були визначені зони проектування Алеї "Мучеників", що має утворити пішохідний простір від вул. Мельникова до пам'ятного знаку "Менора" у пам'ять загиблих у Бабиному Яру євреїв, Алеї "Праведників", що проляже парковою зоною паралельно до проспекту Олени Теліги від станції метро "Дорогожичі", та Центральної Алеї, що має зв'язати Алею "Мучеників" із Алеєю "Праведників" у глибині парку.

Також у ході засідання були обговорені пропозиції громадськості щодо місця розташування на території заповідника пам'ятного знаку київським дітям, загиблим у Бабиному Яру та монументальної композиції в пам'ять численних жертв у період німецької окупації часів Другої світової війни серед киян ромської національності.

Після представлення замовником робіт з благоустрою паркової зони заповідника "Бабин Яр" київським комунальним підприємством "Житлоінвестбуд-УКБ" відповідних проектних рішень Міністром культури Євгеном Нищуком було затверджене завдання з реставрації пам'ятного знаку "Менора", що зазнав за період з моменту свого встановлення на території заповідника, значних пошкоджень внаслідок об'єктивних природних факторів та випадків вандалізму.

Окремо робоча група розглянула план підготовки території заповідника на час проведення пам'ятних заходів за участі лідерів та представників численних іноземних держав, які відвідають Київ з цією метою наприкінці вересня цього року.
На завершення засідання Євген Нищук доручив членам робочої групи, які представляють органи місцевої влади Києва та Шевченківського району, розробити план заходів щодо впорядкування території навколо заповідника, у першу чергу в районі станції метро "Дорогожичі".

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< червня 2016 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30