15. 12. 2018
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Андрій Рева: Шістсот тисяч, так званих, пенсіонерів-переселенців до нас лінію розмежування не перетинали, а гроші Україна їм виплачувала

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

 Нарада з питань забезпечення організації доставки коштів для здійснення виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам за їх фактичним місцем перебування, що  пройшла в Міністерстві соціальної політики, дійшла висновку про необхідність вносити додаткові зміни до постанови №637 Кабінету Міністрів України. Нагадаємо, ця постанова була прийнята Урядом 8 червня 2016 року, вона врегульовує питання призначень і контролю за виплатами соціальної допомоги. 

Засідання пройшло під головуванням Міністра соціальної політики Андрія Реви, а участь, окрім фахівців міністерства, взяли представники Пенсійного фонду, АТ „Ощадбанк” та УДППЗ „Укрпошта”.

Нагадаємо, що з 1 липня 2016 року всі пенсійні виплати внутрішньо переміщеним особам почали здійснюватись через „Ощадбанк”. До цього моменту відбулись разючі зміни в кількості пенсіонерів-переселенців. Якщо раніше їх нараховувалось 1 мільйон 200 тисяч чоловік, то після проведених звірок у січні цього року були припинені пенсійні виплати 600 тисячам переселенців. За словами Міністра Андрія Реви, це ті, хто не перетинав лінію  розмежування на підконтрольну Україні  територію, а гроші їм виплачувались.

З липня пенсії  через „Ощадбанк” отримують 530 тисяч ВПО. Пенсійний фонд України припинив виплати 50 тисячам пенсіонерам-переселенцям через те, що ті наразі ще не оформили відповідні  картки в „Ощадбанку”. Ймовірно, значна  їх частина є людьми з фізичними вадами або глибоко похилого віку й не може самостійно пересуватись. Тому необхідний запуск фізичної верифікації цих осіб.  Для цього учасники  наради  відвели  один місяць – серпень.

Водночас фахівці Міністерства соціальної політики взялись за  розробку доповнення до постанови №637. Загалом, там буде прописано механізм  доставки грошей додому тим, хто дійсно  не може самостійно пересуватись. У цю категорію потраплять люди з інвалідність групи 1-А (лежачі) та люди похилого віку, кому також фізично важко дістатись до банку й  банкомату. Відтак, за результатами інспектування  має бути  підписано тристоронній договір. Згідно цього документу таким людям  пенсію доставлятиме  „Укрпошта”. 

А верифікацію тих, хто самостійно не пересувається, проводитимуть соціальні інспектори, як  і прописано в іншій постанові Кабінету Міністрів  за номером 635.  

Міністерство соціальної політики України

Нарада з питань забезпечення організації доставки коштів для здійснення виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам за їх фактичним місцем перебування, що пройшла в Міністерстві соціальної політики, дійшла висновку про необхідність вносити додаткові зміни до постанови №637 Кабінету Міністрів України. Нагадаємо, ця постанова була прийнята Урядом 8 червня 2016 року, вона врегульовує питання призначень і контролю за виплатами соціальної допомоги. 

Засідання пройшло під головуванням Міністра соціальної політики Андрія Реви, а участь, окрім фахівців міністерства, взяли представники Пенсійного фонду, АТ „Ощадбанк” та УДППЗ „Укрпошта”.

Нагадаємо, що з 1 липня 2016 року всі пенсійні виплати внутрішньо переміщеним особам почали здійснюватись через „Ощадбанк”. До цього моменту відбулись разючі зміни в кількості пенсіонерів-переселенців. Якщо раніше їх нараховувалось 1 мільйон 200 тисяч чоловік, то після проведених звірок у січні цього року були припинені пенсійні виплати 600 тисячам переселенців. За словами Міністра Андрія Реви, це ті, хто не перетинав лінію  розмежування на підконтрольну Україні  територію, а гроші їм виплачувались.

З липня пенсії  через „Ощадбанк” отримують 530 тисяч ВПО. Пенсійний фонд України припинив виплати 50 тисячам пенсіонерам-переселенцям через те, що ті наразі ще не оформили відповідні  картки в „Ощадбанку”. Ймовірно, значна  їх частина є людьми з фізичними вадами або глибоко похилого віку й не може самостійно пересуватись. Тому необхідний запуск фізичної верифікації цих осіб.  Для цього учасники  наради  відвели  один місяць – серпень.

Водночас фахівці Міністерства соціальної політики взялись за  розробку доповнення до постанови №637. Загалом, там буде прописано механізм  доставки грошей додому тим, хто дійсно  не може самостійно пересуватись. У цю категорію потраплять люди з інвалідність групи 1-А (лежачі) та люди похилого віку, кому також фізично важко дістатись до банку й  банкомату. Відтак, за результатами інспектування  має бути  підписано тристоронній договір. Згідно цього документу таким людям  пенсію доставлятиме  „Укрпошта”

А верифікацію тих, хто самостійно не пересувається, проводитимуть соціальні інспектори, як  і прописано в іншій постанові Кабінету Міністрів  за номером 635.


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< вересня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30