05. 07. 2020
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Павло Розенко: Покращення сервісів Пенсійного фонду – це важливий елемент пенсійної реформи

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

17 квітня Посол США в Україні Марі Йованович, в рамках допомоги США у сфері покращення послуг Пенсійного фонду України та подальшої реалізації пенсійної реформи, передала Пенсійному фонду України Свідоцтво про право власності на серверну систему «Oracle» вартістю 1 млн доларів.

«Підвищення якості обслуговування громадян Пенсійним фондом України є одним із важливих елементів проведення пенсійної реформи, адже пенсійна реформа – це не лише зміна формули нарахування пенсій. Так, дуже важливо підвищувати пенсії, але не менш важливо – покращувати сервіси , покращувати доступ пенсіонерів і всіх людей до системи Пенсійного фонду України», - сказав Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко на церемонії офіційної передачі Пенсійному фонду одного з найпотужніших у світі серверів даних.

Павло Розенко нагадав, що вже створений єдиний реєстр застрахованих осіб – пенсіонерів і платників податків. «Вже з минулого року всі громадяни, котрі працюють, і ті, котрі отримують пенсію, є в цьому реєстрі. За рахунок створення такого централізованого реєстру ми змогли досягнути того, що тепер пенсію можна отримати і призначити в будь-якій точці країни, незалежно від місця проживання», - зазначив він.

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що єдиний централізований реєстр також дає можливість здійснювати верифікацію пенсійних виплат в безперервному режимі. «Ми можемо робити безперервний і регулярний процес верифікації пенсійних виплат. І ми сьогодні чітко знаємо, що Пенсійний фонд не платить пенсії фейковим особам, не здійснює подвійних-потрійних виплат, ми не платимо пенсії мертвим душам. Таким чином, діяльність Пенсійного фонду на сьогодні є абсолютно прозорою», - підкреслив він.

Павло Розенко подякував міжнародним партнерам за допомогу та підтримку у реалізації пенсійної реформи в Україні.

Довідково

Серверна система «Oracle SuperCluster M8» в першу чергу покращить обслуговування головних користувачів послуг Пенсійного фонду – пенсіонерів України, які наразі зможуть відстежувати свої пенсії в режимі он-лайн у сучасній та захищеній системі. Вона надає Україні обчислювальні потужності, необхідні для централізації пенсійних даних, зберігання та обробки їх у захищеному середовищі, а також дозволить швидко та надійно здійснювати пенсійні виплати.

Серверна система «Oracle SuperCluster M8» підвищить продуктивність, швидкість та надійність Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України, яка обробляє інформацію про пенсійні виплати та внески.

Служба Віце-прем'єр-міністра України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30