05. 06. 2020
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Мінветеранів закликає сприяти спортивній активності ветеранів

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Сприяти спортивній активності ветеранів, надавати приміщення та майданчики закликала місцеву владу заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк. Перелік спортивних майданчиків та залів, які наразі надаються ветеранам на безоплатній основі, можна знайти на офіційному сайті Мінветеранів.

«Заняття спортом - це важлива складова реабілітації ветеранів, тим паче вона необхідна тим, хто отримав поранення, травмувався під час бойових дій. З цього року Мінветеранів опікуватиметься відбором та проведенням національних змагань «Ігри Нескорених» (Invictus Games). Ці змагання в першу чергу покликані залучити якомога більше ветеранів до активного способу життя. В пріоритеті не захмарні результати будь-якою ціною, а саме бажання бути активним, здоровим, соціальним. Аби досягти цього, ветерани повинні отримати можливість займатись спортом, а отже, мати достойні, придатні майданчики для цих занять», - наголосила Оксана Гаврилюк.

Напередодні Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз звернулась з офіційним запитом до обласних державних адміністрацій з проханням скласти список усіх майданчиків, які доступні як для широкого загалу, і закладів різних форм власності, які позитивно ставляться до ветеранів війни і готові безкоштовно надавати місце для їх тренувань, занять спортом.

Наразі чимало областей вже відреагували і надали відповідні дані, які оприлюднені на сайті в розділах «Ветеранам», «Спорт», або за посиланням.

Варто визнати, що в різних областях перелік спортивних майданчиків та залів, їх якість дуже різняться.

«Ми закликаємо решту областей також надати перелік місць, де це можливо робити. А також зважити на важливість цього питання і мотивувати комунальні заклади та навіть зали приватної форми власності надавати ветеранам можливість відвідувати їх безкоштовно у зручний час», - наголосила Оксана Гаврилюк.

Міністерство у справах ветеранів України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30