22. 03. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Житомирський обласний центр ресоціалізації наркозалежної молоді “Твоя перемога” шукає нові форми роботи

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

10 лютого 2010 р. у Житомирському обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбувся показ тематичної вистави “Втеча з реальності”, в рамках якого було відновлено давню традицію зустрічей у “Театральній вітальні”.

Вистава “Втеча з реальності”, - молодіжна драма, - висвітлює явище наркоманії. Сюжетна лінія драми захоплює глядачів у вир переживань, душевних мук, трагедії наркозалежної особистості, демонструючи всі етапи заглиблення у згубну пристрасть.

Захід організовано з метою профілактики наркоманії в молодіжному середовищі, адже саме молодь частіше за всі інші вікові категорії потрапляє в небезпечні умови вибору – жити повноцінним здоровим життям або тікати від реальності в оманливий і смертоносний світ наркозалежності.

Одним з організаторів проведення заходу став Житомирський обласний центр ресоціалізації наркозалежної молоді “Твоя перемога”, досвід спеціалістів і, безпосередньо, клієнтів Центру, був особливо цінним і необхідним безпосереднім учасникам заходу та глядачам. Представники Центру “Твоя перемога” демонстрували виставку документальних фотоматеріалів, відеоматеріалів за тематикою, розповсюджували серед глядачів – учнівської молоді старших класів і перших курсів професійно-технічних училищ, - листівки-пам'ятки. Окрім цього, представники Центру продемонстрували новий підхід у баченні профілактики наркоманії: не залякування глядачів, а спілкування і стимулювання до роздумів над власним вибором. З цією метою було створено оригінальну виставку - “Антинаркотичний музей” - творчих робіт клієнтів Центру “Твоя перемога”, експонати яких містили у собі оригінальний зміст, відображували власний гіркий досвід молоді, яка була наркозалежною та здійснила свідомий вибір боротьби із наркозалежністю.

Така комплексна презентація проблеми наркоманії, насичена фактами, інформацією для роздумів, динамічним і реалістичним сюжетом вистави, якісною грою акторів, не залишила байдужим жодного присутнього.

Практика роботи “Театральної вітальні”, проведення в ній зустрічей та театральних вистав, що порушують проблеми наркозалезності та інші планується і в подальшому. Наступна зустріч запланована на 24 лютого п.р.

Джерело: Житомирська обласна державна адміністрація

Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< лютого 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28