23. 01. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Інспекція Секретаріату КМУ у Києві виявила школу, яка абсолютно не готова до роботи в осінньо-зимовий період

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

 

На виконання доручення Прем’єр-міністра Миколи Азарова комісія Секретаріату Кабінету Міністрів України проінспектувала столичний загальноосвітній навчальний заклад «Спеціалізована школа «Славія» на предмет забезпечення безперебійного опалення.

Слід зазначити, що днями на ім’я Глави Уряду надійшла скарга щодо недотримання температурного режиму у приміщеннях навчального закладу. У зв’язку з цим Прем’єр-міністр доручив розібратися в ситуації, відрядивши на місце спеціальну групу.

У результаті перевірки було встановлено, що школа абсолютно не готова до навчального процесу, а особливо з огляду на те, що там навчаються діти з особливими потребами. Йдеться, зокрема, про те, що санітарні умови у навчальному закладі не відповідають нормам, дах протікає, і під час дощу воду з підлоги доводиться збирати ганчірками. Приміщення сирі, а температура в класах не перевищує +19°C.

У зв’язку з цим Глава Уряду Микола Азаров дав доручення Київській міській державній адміністрації, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерству освіти і науки, молоді та спорту, Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики негайно вжити необхідних заходів для вирішення всіх цих проблем. У разі невиконання доручення всі відповідальні особи нестимуть персональну відповідальність – аж до звільнення.

Як повідомлялося, Прем’єр-міністр України Микола Азаров на одному з останніх засідань Уряду зобов’язав міністерства та відомства відповідальніше готуватися до осінньо-зимового періоду. За його словами, оскільки в Україну уже прийшла справжня осінь із дощами, вітрами, похолоданням із нічними заморозками, то, відповідно, всі об’єкти в населених пунктах мають бути стовідсотково до цього підготовлені.

«Кілька міністерств і відомств вже звітували на наших засіданнях, що підготовку до осінньо-зимового періоду майже завершено. Але я вже говорив і підкреслюю ще раз: ніяких «майже» у нас бути не повинно. Не підготовку до холодів треба активізувати, а її завершення взагалі, - підкреслив Микола Азаров. - Ще раз попереджаю - це ті об’єкти, які повинні отримати тепло вчасно і в повному обсязі».

 

Інспекція Секретаріату КМУ у Києві виявила школу, яка абсолютно не готова до роботи в осінньо-зимовий період


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< листопада 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29