17. 12. 2018
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Мінсоцполітики розраховує на поглиблення співпраці з Координатором проектів ОБСЄ в Україні

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Міністерство соціальної політики сподівається поглибити співпрацю з Організацію з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) щодо проблем забезпечення гендерної рівності. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час зустрічі з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, послом Мадіною Джарбусиновою.

Міністр нагадала, що Мінсоцполітики працює над розробкою законопроекту, котрий передбачає запровадження механізму квотування представництва жінок в органах влади та в економіці.

«Ми сподіваємося, що вже цього року нам вдасться запровадити квотний принцип для жінок. Ми обговорювали це питання з іншими міністерствами, знайшли розуміння проблеми і підтримку у Президента. Багато що залежатиме від Парламенту. Але факт в тому, що жодна європейська країна без запровадження квотного принципу не змогла зламати гендерні стереотипи. Я переконана, що сьогодні жінкам потрібен соціальний ліфт, і в цьому ми розраховуємо на підтримку з боку ОБСЄ», – підкреслила Наталія Королевська.

В свою чергу, Координатор проектів ОБСЄ в Україні Мадіна Джарбусинова наголосила на тому, що в рамках ОБСЄ питанням гендерної рівності приділяється багато уваги.  «Досі в Україні ми реалізовували проекти, спрямовані на посилення економічних можливостей жінок та протидію гендерно-обумовленому насильству. Ми готові активно співпрацювати з Міністерством в напрямку вдосконалення доступу жінок до механізмів реалізації своїх прав», – зауважила вона.

Наталія Королевська також відзначила ефективну співпрацю Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Мінсоцполітики по ряду важливих напрямків. «Для нас надзвичайно важливими є наші спільні дії у питанні протидії торгівлі людьми та адаптації колишніх військовослужбовців. Щодо військовослужбовців, які звільняються у запас, саме завдяки ОБСЄ цього року ми вперше отримали фінансову підтримку цього напрямку з держбюджету», – підкреслила Міністр.

У свою чергу, Мадіна Джарбусинова зауважила, що проекти, які ОБСЄ реалізує спільно з Мінсоцполітики, оцінюються партнерами та секретаріатом безпекової організації як дуже успішні й результативні. Вона сказала, що участь Наталіі Королевської та інших представників Міністерства  у Міжнародній конференції з питань протидії торгівлі людьми, яка відбудеться на початку червня в Києві в рамках українського головування в ОБСЄ, стане гарною нагодою поділитися набутим досвідом.

 

Довідково:

З 1 січня 2013 року Україна вперше головує у ОБСЄ – Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

Упродовж багатьох років Міністерство соціальної політики активно співпрацює з Координатором проектів ОБСЄ в Україні шляхом реалізації спільних проектів. Протягом 2009 – 2011 років було успішно реалізовано проект «Розбудова Національного механізмуперенаправлення постраждалих від торгівлі людьми в Україні», головним надбанням якого стала розробка Закону України «Про протидію торгівлі людьми».

З 2012 року Міністерством спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні реалізуються такі проекти: «Відповідь на виклики у протидії торгівлі людьми та кіберзлочинності в Україні» (січень 2012 – грудень 2013 рр.); «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» (січень 2012 – грудень 2014 рр.); «Допомога у просуванні ґендерної рівності та попередженні ґендерно-обумовленого насильства в Україні» (січень 2012 – грудень 2013 рр.).


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< червня 2013 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30