13. 12. 2018
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Мінсоцполітики: Підрозділи Пенсійного фонду на місцях недостатньо працюють з людьми, роз'яснюючи їхні права

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon


І розмір пенсії, і обслуговування у Пенсійному фонді мають бути справжніми ознаками заслуженого відпочинку. Про це заявила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час відвідування відділень Пенсійного фонду в м. Буча (Київська обл.) та в Києві.

«Крім підвищення рівня пенсій, ми працюємо над вдосконаленням роботи усієї системи органів Пенсійного фонду. Наша мета – щоб і розмір пенсії, і обслуговування у Пенсійному фонді справді були ознаками заслуженого відпочинку. А не ознакою неповаги та приниження людей», – сказала Наталія Королевська.

За її словами, завдання працівників Пенсійного фонду – не тільки надати вичерпну і повну інформацію за запитом громадянина, але й забезпечити якісний сервіс та доброзичливе ставлення до пенсіонерів.

«Зокрема, сьогодні понад 30% усіх звернень громадян з регіонів до Міністерства – з питань пенсій. Причому левову частку цих питань можна було вирішити на місці. Підрозділи на місцях недостатньо працюють з людьми, роз’яснюючи їхні права, що провокує повторні звернення, втрати часу тощо», – уточнила Міністр.

Крім цього, установи Пенсійного фонду, куди звертаються переважно літні люди, залишаються одними з найбільш недоступних для людей з особливими потребами.

«Сьогодні ми відвідали дві установи Пенсійного фонду України і наразі маємо можливість порівняти їх за багатьма показниками. Управління Пенсійного фонду у м. Буча є позитивним прикладом того, як і в яких умовах мають працювати пенсійні органи. Проте Управління Пенсійного фонду у Печерському районі м. Києва є прикладом того, які проблеми сьогодні існують. Приміщення столичних закладів не пристосовані для відвідування інвалідами і людьми, яким важко пересуватися», - зазначила вона.

В Україні повністю доступними для інвалідів є лише 69,7% будівель, у яких знаходяться установи Пенсійного фонду. У деяких регіонах, наприклад, у Криму, немає жодної будівлі Пенсійного фонду, яка б була повністю пристосована для прийому людей з обмеженими можливостями.

До 1 липня усі установи соціальної сфери повинні виконати завдання і забезпечити безбар’єрний доступ для інвалідів, інших маломобільних груп населення.

Прес-служба Міністерства соціальної політики


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< березня 2017 >
П В С Ч П С Н
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31