19. 01. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

В Україні створюється портал управління знаннями "Ми розвиваємо електронне урядування"

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

На виконання Плану заходів Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України спільно із Національним центром електронного урядування та Асоціацією органів місцевого самоврядування «Міста електронного врядування України» створюється портал управління знаннями «Ми розвиваємо електронне урядування». Партнерами проекту є Національна академія державного управління при Президентові України, Муніципальний центр е-урядування (м. Вінниця). Цими днями виконання проекту підтримано Програмою Розвитку ООН в Україні.

Портал управління знаннями - це інформаційно-технологічне рішення, що використовує технології та практики корпоративних порталів управління знаннями, забезпечує взаємодію між органами державної влади, органами місцевого самоврядування, інститутами громадянського суспільства та експертним середовищем в сфері інформаційно-комунікаційних технологій, розвитку електронного урядування.

Портал – це унікальний майданчик для накопичення, збереження, поширення інформації та знань, кращих практик, механізм для формування політики і проведення моніторингу та оцінки якості впровадження електронного урядування, забезпечення дистанційного навчання, інтерактивний інструментарій організації та проведення щорічного Національного конкурсу з електронного урядування тощо.

Основні модулі порталу:

«Система групової міжрегіональної, міжсекторальної роботи»: забезпечує можливість спільного коаліційного обговорення нормативно-правових актів та законодавчих ініціатив, відпрацювання проектів, заявок і програм.

«Методологічний»: методологічна база впровадження електронного урядування, нормативно-правова база, законодавчі ініціативи та інше; приклади і методики розробки стратегій, регіональних та міських програм впровадження електронного урядування тощо.

«Експертний клуб»: інтерактивний інструментарій роботи експертного середовища.

«Оцінка електронної готовності України»: оприлюднення результатів Оцінки електронної готовності України, включаючи методологію, опитувальник та рейтингову модель оцінки готовності до впровадження електронного урядування в Україні.

«Електронний кабінет міста»: віртуальний простір для кожного міста (села, селища, регіону).

«Е-освіта»: дистанційне навчання «Електронне урядування» із отриманням сертифікатів.

«Національний конкурс кращих практик впровадження електронного урядування»: забезпечує он-лайн реєстрацію учасників конкурсу, он-лайн роботу членів журі та експертів, «оцінку громадськості» якості та практичності поданих практик, результати конкурсу.

«Біржа проектів»: маркетинговий майданчик для нових проектів та ідей від розробників, експертів.

«Електронний журнал «Електронне урядування»»: оперативне інформування цільових аудиторій Порталу про впровадження електронного урядування. Механізм передбачатиме також і функцію «громадянської журналістики», тобто дописувачами журналу зможуть бути зацікавлені особи з популяризації власного досвіду. Електронний журнал матиме функцію автогенерації електронного бюлетеня із можливістю інформування органів влади, засобів масової інформації та громадськості.

«Депозитарій кращих практик»: актуальний класифікатор та опис практик, що впроваджені в Україні.

«Електронна бібліотека»: відкритий доступ до документів і матеріалів, суспільно значимої інформації в сфері електронного урядування.

Офіційна презентація порталу управління знаннями «Ми розвиваємо електронне урядування» відбудеться під час роботи міжнародного наукового конгресу «Інформаційне суспільство в Україні», який відбудеться 29 жовтня ц.р. в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український Дім».

Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30