19. 01. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Молоді науковці виходять на нові рівні комунікації, - В.Семиноженко

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon


Молоді вчені виходять на новий рівень комунікації з однодумцями: віднині Рада молодих вчених при Держінформнауки представлена у соціальній мережі Vkontakte.

За словами Голови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимира Семиноженка, активна участь молодих учених у соціальному житті забезпечує координацію взаємодії самоврядних наукових молодіжних організацій наукових установ та вищих навчальних закладів не тільки з України, а й інших країн.

Присутність у інтернет-мережах, на переконання Володимира Семиноженка, дозволить молодим ученим знаходити колег за науковими інтересами, наукову інформацію про важливі документи, конференції, вакансії, навчання в аспірантурі, гранти тощо.

«Ми можемо тільки вітати такі кроки молодих науковців, адже це означає, що наукова молодь розуміє потреби сьогодення, впевнено інтегрується в суспільство, шукає нові платформи для обміну думками. Одним із головних факторів популярності мереж є те, що вони є високо мобільним засобом обміну інформацією, який до того ж доступний кожному», - наголосив Голова Держінформнауки.

Він нагадав, що Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації ще з 2011 року представлено у соціальній мережі Facebook.

Довідково

Рада молодих учених при Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації утворена наказом Голови Держінформнауки від 13 червня 2012 року.

Згідно з Положенням про Раду молодих вчених при Держінформнауки, її основними завданнями, зокрема, є: координація взаємодії самоврядних наукових молодіжних організацій наукових установ і вузів; представлення інтересів молодих учених в органах державної влади та місцевого самоврядування, установах і організаціях, навчальних закладах та наукових установах; підготовка пропозицій щодо створення правових та соціально-економічних умов для залучення талановитої молоді до роботи у науковій сфері, стимулювання професійної діяльності молодих учених у вітчизняних наукових установах та вищих навчальних закладах, підвищення їх фахового рівня і реалізації їхньої творчої та професійної активності; юридична (консультативна) підтримка молодих учених у питаннях науково-дослідницької діяльності, патентування, співробітництва з іноземними замовниками наукової продукції тощо; сприяння організації та проведенню конкурсів наукових робіт, формуванню колективів молодих учених для виконання перспективних наукових проектів. Рада формується з урахуванням необхідності включення до її складу представників основних наукових напрямків та різних регіонів України. Члени Ради виконують свої обов’язки на громадських засадах.

Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< червня 2010 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30