19. 06. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Асоціації роботодавців та підприємців країн басейнів Чорного та Каспійського морів провели чергову щорічну зустріч

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon
11 – 12 березня 2010 року в Стамбулі (Туреччина) відбулася чергові треті щорічні Загальні Збори Спілки конфедерацій підприємств країн басейнів Чорного та Каспійського морів (Union of Black Sea and Caspian Confederation of Enterprises, UBCCE).

Від України у Загальних Зборах UBCCE брав участь представник Конфедерації роботодавців України, яка має мандат на представлення інтересів українських роботодавців у UBCCE від Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні та бере участь у засіданнях UBCCE з 2008 року.

Крім обговорення та вирішення загальних актуальних питань самоврядування організації, зокрема, проблеми сплати членських внесків, було вирішено запропонувати внести до Статуту організації положення щодо можливості продовження терміну президентства в організації до 4 років за формулою «2 + 2», якщо є загальна згода членів UBCCE.

Також під час проведення Загальних Зборів до лав UBCCE було прийнято Організацію роботодавців Словенії (ZDS) та запропоновано приєднатися до Спілки Польській конфедерації роботодавців (CPE).

Не менш важливим було презентація програми ОЕСР «Підвищення конкурентоспроможності країн Євразії» (EURASIA competitiveness programme), яка охоплює країни Південного Кавказу та Україну. Слід зазначити, що фахівці Конфедерації роботодавців системно беруть участь у реалізації цієї програми з 2009 року, роблячи свій внесок у розробку загальної стратегії підвищення конкурентоспроможності регіону та України зокрема.

У межах презентації зазначеної програми було проведено круглий стіл «Виклики для розвитку приватного сектору у регіоні Чорного та Каспійського морів», під час якого, зокрема, було обговорено проект спільної заяви бізнесу зазначеного регіону, яка буде представлена на засіданні Конференції міністрів країн ОЕСР Східної Європи та Південного Кавказу у жовтні 2010 року.
Даний проект, зокрема, передбачає зробити акцент у підвищенні конкурентоспроможності країн зазначеного регіону на покращенні можливостей підприємств доступу до фінансування, підвищення ефективності ринку праці, адаптації економік країн до потенційних змін клімату, забезпеченні співпраці бізнесу та навчальних закладів з метою побудови економіки, що базується на знаннях.

Не менш важливою для України була презентація нового проекту, що буде реалізовуватися програмою німецької технічної співпраці (German Technical Cooperation, GTZ) «Підтримка «зеленого» бізнесу країн-членів UBCCE» (Green business support for UBCCE), орієнтованої на формування у підприємств-членів UBCCE адекватного ставлення до необхідності адаптації до кліматичних змін та вимог до «екологічно дружнього» бізнесу, що існують у ЄС. Серед пріоритетних країн програми названа Україна, а серед найбільш пріоритетних галузей, що в першу чергу будуть розглядатися в якості пілотних для реалізації зазначеної програми – підприємства металургійної галузі. Програми, зокрема, буде передбачати створення групи досвідчених спеціалістів із проблематики формування екологічної стратегії для підприємств, які б мали можливість пропагувати цей досвід.

Джерело: Конфедерація роботодавців України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< березня 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31