26. 09. 2023
Тел.: +38(093) 317 92 91
home1 search contacts

Чиновники, які виконують службові обов'язки в зоні АТО, не можуть отримувати статус учасника бойових дій, - Арсеній Яценюк

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

«Кожен український військовослужбовець, який воює за свою країну, повинен отримати статус учасника бойових дій, як це передбачено законом. Але є неприпустимим, коли державні чиновники, пробувши декілька годин в зоні дії Антитерористичної операції, отримують статус учасника бойових дій», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 14 січня.

Глава Уряду доручив Міністру соціальної політики України Павлу Розенку і Міністру юстиції України Павлу Петренку підготувати відповідні зміни до закону: «Той, хто захищав зі зброєю в руках країну, є учасником Антитерористичної операції і, відповідно, учасником бойових дій. Той, хто виконував свою функцію як державний службовець в зоні АТО і виконував доручення Уряду як державний службовець, не може бути учасником АТО».

Арсеній Яценюк назвав неприпустимим те, що заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитро Ісаєнко «отримав статус учасника Антитерористичної операції, у тому числі і з тією метою, щоб уникнути люстрації».

Прем'єр-міністр вніс подання про звільнення заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитра Ісаєнка з займаної посади.

Глава Уряду доручив Міністерству внутрішніх справ України «розслідувати факт присвоєння статусу учасника АТО відповідній колишній посадовій особі». Він звернувся до всіх членів Кабінету Міністрів «дуже ретельно вивчати всі матеріали, які йдуть на комісію, і залучити до роботи комісії представників засобів масової інформації і представників громадськості»: «Щоб той, хто має право, отримав посвідчення, а той, хто не має права, - навіть не йшов у комісію для отримання посвідчення».


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< січня 2015 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31