26. 09. 2023
Тел.: +38(093) 317 92 91
home1 search contacts

Держава і громадяни повинні мати контроль за використанням сплачених внесків на соціальне страхування, - Павло Розенко

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon


Під головуванням Міністра соціальної політики Павла Розенка відбулася нарада з фахівцями Міністерства щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Міністр підкреслив, що прийняття закону про реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці - це дуже серйозний крок з виконання Коаліційної угоди та Програми діяльності Уряду. Зокрема, передбачено створення Фонду соціального страхування України шляхом об'єднання Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

«Ми реалізували на законодавчому рівні ідею щодо оптимізації системи соціального страхування шляхом ухвалення відповідного закону. Його ідеологія теж була опрацьована», - зазначив Міністр.

Павло Розенко повідомив, що основні принципи соціального страхування були збережені – це тристороннє партнерство, співпраця між роботодавцями, профспілками та державою.

«З іншого боку, зроблені суттєві кроки щодо прозорості діяльності Фонду соціального страхування. Адже люди та роботодавці сплачують внески, і всі хочуть мати гарантію, що ці кошти належним чином прозоро використовуються цільовим способом. І головне, щоб держава і громадяни мали серйозний контроль за використанням цих коштів», - наголосив Міністр.

Павло Розенко підкреслив, що наступний крок – проведення технологічного процесу об’єднання фондів. «У нас є підтримка Кабінету Міністрів, Верховної Ради. Якщо цей процес буде затягуватися, то очевидно, що ми будемо звертатися до відповідних інституцій влади, щоб нам була надана необхідна допомога», - зазначив він.

Під час наради фахівці обговорили питання щодо термінів ліквідаційного процесу фондів, діяльності робочої групи з їх об’єднання та інші.


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< січня 2015 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31