26. 09. 2023
Тел.: +38(093) 317 92 91
home1 search contacts

Система надання соціальних послуг повинна стати ефективною, - Павло Розенко

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon


Сьогодні Міністр соціальної політики Павло Розенко під час наради з фахівцями Міністерства обговорив питання реформування система соціальних послуг.

Міністр підкреслив, що у цьому питанні необхідно забезпечити можливість для співпраці з недержавним сектором, іноземними структурами.

«Задля реформування системи соціальних послуг необхідно змінити роль держави у цьому питанні. Переходити від радянської системи до європейської з метою підвищення якості надання соцпослуг», - зазначив Павло Розенко та додав, що у керівництва держави є бажання та можливості сприяти впровадженню реформ.

Міністр повідомив, що у зв’язку з децентралізацією багато функцій центральної влади передається на регіональний рівень: «Нам необхідно надати функціональні інструменти областям та запропонувати, як можна використовувати можливості, які у них з’являються після децентралізації».

Під час наради були обговорені напрацювання попередніх років та питання щодо подальшого реформування системи надання соціальних послуг. Зокрема, щодо впровадження стандартизації соцпослуг, запровадження державно-приватного партнерства, гарантованого державою пакету соціальних послуг, механізму соціального контрактування, методики розрахунку вартості соцпослуг.

Окрім того, обговорено питання структурування системи управління на місцях. У зв’язку з цим, Павло Розенко дав доручення провести зустріч з представниками регіонів та експертами щодо обговорення та вироблення єдиного підходу.

«Необхідно структурувати роботу та лібералізувати систему надання соціальних послуг, щоб вона працювала для людей. Основну увагу у цьому питанні необхідно звернути на дітей, які виховуються без батьків. Потрібно розвивати сімейні форми виховання, щоб дитина зростала у родині», - наголосив Міністр.


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< січня 2015 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31