15. 12. 2018
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Геннадій Зубко: Схвалення Урядом законопроекту "Про енергоефективність будівель" - крок до європейського рівня споживання енергоресурсів

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Сьогодні зроблено ще один крок до енергетичної незалежності України, до підвищення якості та комфорту життя громадян – Кабінет Міністрів схвалив Законопроект «Про енергетичну ефективність будівель». Про це сьогодні повідомив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко, який є доповідачем законопроекту.

«Це один із базових законів для масштабного впровадження енергоефективності у будинках. Його мета – встановити чіткі критерії рівня енергоефективності кожного будинку в Україні та забезпечити умови для скорочення споживання енергії. Більше того, законопроект створює умови для раціонального споживання громадянами енергоресурсів у будівлях, скорочення витрат на оплату енергії, підвищення якості та комфорту життя, збільшення вартості житла», - наголосив Геннадій Зубко.

Він пояснив, що законопроект запроваджує сертифікацію енергетичної ефективності для об’єктів будівництва та існуючих будівель. Її мета – визначити фактичні показники енергетичних характеристик, їх відповідність мінімальним вимогам енергоефективності будівель, розробити рекомендації щодо підвищення рівня енергоефективності. «Законопроект дає чітку відповідь: як зменшити споживання енергоресурсів і отримати економію для кожної української родини. Не менш важливими є два інші закони – про комерційний облік та про Фонд енергоефективності. Останній – чітко показує громадянам, яким чином вони отримають підтримку від держави та наших європейських партнерів, а також, які заходи необхідно зробити у будівлі, щоб вдвічі або втричі зменшити споживання енергії. Це ті три кити, на яких стоятиме енергетична незалежність України», - наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр повідомив, що законопроект розроблений спільно з європейськими партнерами як зобов’язання України перед Енергетичним Співтовариством.

У свою чергу, Директор Секретаріату Європейського Енергетичного Товариства Янез Копач на засіданні Уряду відмітив: «Я радий, що Уряд схвалив законопроект. Секретаріат Енергетичного Товариства підтримуватиме народних депутатів у прийнятті цього важливого закону. Він важливий і для громадян України, і для державного бюджету. Він є умовою для макроекономічної допомоги від ЄС. Це можливість для бізнесу, це створення нових робочих місць».

Документи:

Проект Закону України «Про енергетичну ефективність будівель»


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< червня 2010 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30