19. 01. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Степан Полторак відвідав та нагородив поранених під час бойових дій військовослужбовців

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

9 травня Міністр оброни України генерал армії України Степан Полторак відвідав поранених військовослужбовців, які проходять лікування у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону в Харкові.

Під час спілкування із пораненими військовослужбовцями Міністр привітав особовий склад зі святом Перемоги і наголосив, що цей день є особливий, адже дуже важливо пам’ятати приклади героїзму наших предків.

«Сьогодні ми маємо всі підстави не лише згадати воїнів минулого, а й вшанувати героїв сьогодення. Це дуже важливо, – наголосив Степан Полторак, звертаючись до військовослужбовців. - Адже ми сьогодні, як і герої тієї страшної війни, маємо спільну мету – досягти миру, але лише після нашої перемоги».

Також генерал армії України, відвідуючи харківський шпиталь, нагородив військовослужбовців відомчими відзнаками, цінними подарунками та грошовими преміями.

Міністр оборони поспілкувався із пораненими бійцями щодо подальшого проходження служби. Військовослужбовці висловилися за скоріше повернення до своїх підрозділів та заявили про бажання продовження військової кар’єри.

«Ми не дамо пропасти досвіду та бажанню служити у нашому війську тим, хто достойно пройшов перевірку війною. Це безцінні фахівці, вчителі й мотиватори для нашої молоді, для побратимів та всіх українців. Тому ми і далі знаходитимемо можливості та варіанти, як залишати на службі у Збройних Силах військовослужбовців, які чудово володіють своєю професією, але отримали поранення і травми, – сказав Степан Полторак. – Таких прикладів у нас є вже доволі багато. І один з них – це історія бойового командира роти старшого лейтенанта Ігоря Дермана, який під час запеклого бою під Мар’їнкою втратив ногу. Офіцер не бачить свого майбутнього без військової служби і висловив бажання якнайшвидше повернутися у стрій. Відповідного до мого рішення, Ігоря було призначено курсовим офіцером у Харківському інституті танкових військ. Можна лише позаздрити тим курсантам, які перебуватимуть під опікою та наставництвом такого чудового офіцера!»

Також Міністр оборони побажав усім військовослужбовцям, котрі перебувають на лікуванні, якнайшвидшого одужання та повернення у стрій.

Під час перебування у медичному закладі керівник оборонного відомства ознайомився із умовами роботи медиків і перебування пацієнтів, а також і потребами, які наразі існують у госпіталі.

Міністерство оборони України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< квітня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30