20. 04. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Попри російську агресію, Україна відновлює інфраструктуру Донбасу та впроваджує реформи, - Геннадій Зубко

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Наша мета – показати європейським партнерам реальну ситуацію на Донбасі – військову, інфраструктурну, соціальну. Не дивлячись на російську агресію, Україна відновлює інфраструктуру на Донбасі та впроваджує реформи. Підтримка Євросоюзу у цьому є для нас надзвичайно важливою. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час спільного з Президентом Естонії Керсті Кальюлайд візиту до Донецької області.

«Дякуємо Естонії та пані Керсті Кальюлайд за гуманітарну допомогу жителям Сходу України, співпрацю й підтримку в реформі децентралізації щодо впровадження ІТ-рішень у сфері надання адмінпослуг, а також за обмін досвідом у військовій сфері», - наголосив Геннадій Зубко.

Він відзначив, що одним з потужних інструментів відбудови регіону та забезпечення нової якості життя людей є децентралізація та її можливості. А також, що український Донбас демонструє добрі результати в реформі. Тут створено 10 ОТГ, працюють опорні школи з Новим освітнім простором, 27 ЦНАПів, а безпеку забезпечують 18 місцевих пожежних бригад з 20-хвилинною доступністю, 4 з яких діють у складі Центрів безпеки громадян.

«Серед фінансових можливостей для відбудови інфраструктури, окрім ресурсу місцевих бюджетів, є державна підтримка за різними напрямками: ДФРР, субвенції на соціально-економічний розвиток, інфраструктуру в ОТГ, розвиток сільської медицини, кошти на місцеві дороги, розбудову футбольних полів тощо. Якщо підрахувати, то разом для Донеччини ця сума сягає понад 3 млрд грн. Але питання не в коштах, а в першу чергу – в пріоритетах. І я підтримую позицію Президента Естонії і Голови Донецької ОДА, що кошти потрібно вкладати в інфраструктуру, яка працює на дітей. Це опорні та початкові школи, дитячі садки, програма «Шкільний автобус». Плюс - необхідна інфраструктура, яка «забирає» дітей з вулиць і відводить їх від небезпеки. Це спортивна інфраструктура, створення футбольних полів, підліткових і молодіжних центрів. Саме це питання є першочерговим у відновленні регіону», - зазначив Геннадій Зубко.

Служба Віце-прем'єр-міністра України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31