07. 08. 2020
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Володимир Гройсман: Від успіху роботи нового Уряду залежить успіх всієї країни

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Від успіху роботи нового Уряду залежить успіх всієї України та нормальне життя кожного українця. Про це у своєму зверненні сказав діючий Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він звернувся до українців з нагоди завтрашнього засідання Верховної Ради ІХ скликання та складання повноважень діючого Уряду – відповідно до вимог законодавства.

За словами Володимира Гройсмана, на плечі нового Уряду ляже величезна відповідальність – вирішувати, як продовжувати будувати і розвивати країну.

«Зі свого досвіду розумію, як це непросто – приймати рішення, від яких залежить життя мільйонів. Тому хочу побажати своєму наступнику сили, терпіння і удачі. І головне – успіху. Бо саме від успіху його роботи і залежатиме багато в чому успіх України та нормальне життя кожного українця. Особисто для мене це завжди було пріоритетом номер один», – сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив, що новий Уряд прийматиме країну, яка стабільна і розвивається. «Все, що зроблено на сьогодні – це результат зусиль багатьох-багатьох людей, кожного з вас. І я вдячний усім за цю за нашу спільну небайдужість, спільну роботу, за підтримку і критику, а також за вашу довіру», – зазначив Прем’єр-міністр.

За його словами, однією з найголовніших справ професійного життя для нього і надалі буде децентралізація. «Ця реформа дала можливість змінити життя в багатьох громадах країни. Але в майбутньому важливо не зупинятися, не забувати про людей, які живуть у маленьких селищах і містах, які хочуть мати достатні повноваження і ресурси, – додав Глава Уряду. – Попереду в кожного з нас дуже багато роботи. Будуть нові виклики, нові випробування. Але вірю, як і вірив усі ці роки: немає таких випробувань, яких би ми не здолали. Моє служіння Україні не закінчується сьогодні. Я продовжуватиму дбати про успіх нашої великої держави і братиму на себе ту роль, яка буде потрібна, щоб допомогти Україні реалізувати повною мірою свій потенціал!»

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

 


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< серпня 2019 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 30 31